دانلود Kingdom Defense 2: Empire Warriors 1.0.3 – بازی دفاع پادشاهی 2 اندروید

انتشار: 4 تیر 1397
ورژن: 1.0.3
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Kingdom Defense 2: Empire Warriors 1.0.3 – بازی دفاع پادشاهی 2 اندروید

Kingdom Defense 2: Empire Warriors دفاع پادشاهی 2 یک بازی جدید در بسک استراتژی و برج دفاعی برای اندروید می باشد که نسخه دوم بازی دفاع پادشاه است. آماده برای یک سفر حماسی برای دفاع از امپراطوری خود در برابر تمام هیولا در جهان متفاوت باشید، مانند انبوهی از اورک ها، جادوگران بد و و … که با هرکدام از آن ها دارای تونایی های متفاوت نسبت به هم هستند که با شما مقابله خواهند کرد. مدافعان باید از زرادخانه وسیعی از برج ها، قهرمانان، نایت ها و جادوها در فرمان خود استفاده کنند! نیروهای قدرتمند پادشاهی پنهان قابل احضار هستند که شامل جنگجوهای عالی می باشند! این نسخه از بازی نیز همانند نسخه اول ، دارای چالش های پاشاهی میباشد.

این بازی TD برج دفاعی براساس ماموریت ها و نقشه ی جذاب امپراتوری طراحی شده است که ماجراجویی از طریق جنگل های سرسبز، سرزمین طلا، کوه های برف و کویر حماسی را در موبایل و تبلت های اندروید فراهم می کند که در آن به تسخیر و دفاع خواهید پرداخت. بازی Kingdom Defense 2 بهترین بازی برج دفاع در سال 2018 است که مدت زیادی نیست در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی Zonmob Game Studio عرضه شده است که در کل بازی برج کاملا جدید از گیم پلی و استراتژی است!

ویژگی های بازی Kingdom Defense 2: Empire Warriors

– امپراتوری بزرگ از جنگل سرسبز تا کور با ارتش عالی

– جنگجویان امپراطوری با پنج سیستم برج اصلی از جمله آرچر، نایت و …

– قهرمانانحماسی تا گیم پلی هیجان انگیز

– بازی مختلف با چالش های عالی

– حالت مبارزه با بیش از 20 سطح برای تسخیر

– برخوردار بودن از سیستم ارتقاء عالی

– تجربه عالی ازگیم پلی برح دفاعی

– نقشه وسیع از جنگل، کوهستان، کویر و …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.