دانلود Bloons TD 6 1.5 – بازی استراتژی و برج دفاعی بلونز 6 اندروید

انتشار: 28 خرداد 1397
ورژن: 1.5
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Bloons TD 6 1.5 – بازی استراتژی و برج دفاعی بلونز 6 اندروید

Bloons TD 6 بازی جذاب در سبک بازی برج دفاعی و استراتژی برای اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی ninja kiwi برای اندروید است. این بازی نسخه 6 از بازی عالی Bloons TD می باشد که نسبت به نسخه های قبلی یعنی 1، 2 ، 3 ، 4 و 5 تغییرات بسیاری داشته ، ولی بازهم از همون گیم پلی عالی و سرگرم کننده برج دفاعی برخوردار است. انجام وظیفه خود با دفاع کامل از ترکیبی برج های دفاعی با میمون بسیار جذاب که باید بالون ها را به خوبی و تاکتیکی اجرا کنید و علاوه بر آن بر روی ارتقاء ها، جمع آوری قهرمانان و توانایی های فعال حساب باز کنید! 19 برج دفاعی میمون که دو تای آن نیز جدید است ، در بازی وجود دارند و باید از روی نقشه عالی بازی چالش های دفاعی را شروع کنید!

کلا مجموعه بازی ها و هر نسخه از بازی Bloons TD که تاکنون عرضه شده است دارای سیستم قدرتمند استراتژی است که در آن می توانید به نوعی تاکتیک های جدید را برنامه ریزی کنید و نبرد عالی را داشته باشید. همچنین بازی Bloons TD 6 از انیمیشن میمون و جلوه های بصری جدید برخوردار است که در کل می تواند گفت طراحی شده برای سرگر کردن بازیکنان تا چند ساعت است! لازم به ذکر است که این بازی در مارکت گوگل پلی مدت کمی است عرضه شده ولی بخاطر ئاشتن محبوبیت در همین ابتدای کار با هزارن بار دانلود و رای توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Bloons TD

– دارا بودن انیمیشن جدید میمون جدید و ارتقاء پوسته

– گرافیک با کیفیت به همراه جلوه های بصری زیبا

– 20 نقشه اصلی به همراه برخی از اشیاء 3D

– 19 برج قوی میمون، از جمله 2 میمون های جدید – Druid و Alchemist!

– 3 مسیر ارتقاء شگفت انگیز بازیبا ارتقاء سطح

– توانایی های مختلف برای هر قهرمان با امکان ارتقاء

– استراتژی های جدید از گیم پلی  جذاب بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.