دانلود شاد – برنامه مجازی آموزش پرورش برای دانش آموزان

انتشار: 26 اردیبهشت 1401
ورژن: 2.9.8
دانلود شاد – برنامه مجازی آموزش پرورش برای دانش آموزان

شاد برنامه ای از سوی وزارت آموزش پرورش جهت فراهم سازی محیط آموزشی در قالب یک برنامه پیام رسان با قابلیت نصب و اجرا برای موبایل های اندروید است. این اپلیکیشن این امر را برای دانش آموزان فراهم می کند تا معلم و دانش آموزان در یک محیط امن قرار گیرند و بتوانند دروس را به شکل اینترنتی مورد آموزش و یادگیری قرار دهند. این برنامه محیطی شبیه برنامه تلگرام را دارا است. البته با امکاناتی آموزشی و با امنیت بالا که فقط برای نظام پرورشی می تواند مفید باشد.  وجود گروه و کانال های آموزشی و درسی که برای دانش آموزان مفید بوده و حتی معلمان نیز می توانند به شکل بهتر درس خودرا ارائه دهند یا به تکالیف دانش آموزان رسیدگی نمایند.

پس از دانلود و نصب برنامه شاد می توانید احراز هویت خود را انجام دهید و از این طریق شما در گروه های درسی خود عضو خواهید شد و می توانید در مشارکت ها و درس ها شرکت کنید یا فعالیت های درسی راه اندازی نمایید. قابلبیت ایجاد گروه و کانال توسط دانش آموزان وجود ندارد! شاید در آینده احتمالاً این مکان افزوده شود و همچنین لازم به ذکر است که شما قادر به ویرایش پروفایل و اضافه نمودن عکس خواهید بود و قادر خواهید بود سایر مشخصات هویتی و فردی خود را تغییر دهید.

بعد از نصب برنامه می توانید بسادگی از قسمت های مختلف برنامه بهره مند شوید که بصورت عالی بکار می آیند.

برنامه شاد آموزش پرورش و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم با نصب و راه اندازی آسان
  • وجود گروه های درسی کلاس
  • وجود کانال های مفید و درسی آموزش و پرورش
  • امکان پویرایش پروفایل و افزودن عکس
  • قابلیت تعامل بین معلم و دانش آموزان
  • امکان ارسال فایل عکس، صدا، ویدیو …
  • محیط و فراهم سازی مکان امن برای تجربه های درسی
  • بروزرسانی های خوب و عالی برای بهبود کاربرد برنامه
  • دارای اینترنت رایگان جهت استفاده از امکانات شاد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.