دانلود Gardius Empire 3.0.9 – بازی امپراطوری گاریوس برای اندروید

انتشار: 16 خرداد 1397
ورژن: 3.0.9
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Gardius Empire 3.0.9 – بازی امپراطوری گاریوس برای اندروید

Gardius Empire امپراطوری گاریوس بازی اندروید زیبا از استراتژی بالا و عالی جنگجویان می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی GAMEVIL است که در گوگل پلی رایگان منتشر یافته است. وارد جهان افسانه ای خدایان و قهرمانان شوید! برای نوشتن سرنوشت خود در امپراطوری گاریوس آماده شوید. قبل از همه چیز باید استراتژی خود را از طریق جمع آوری و احضار قهرمان مختلف تشکیل دهید تا صاحب یک ارتش امپراطوری شوید. بعد ساخت ارتش شما می توانید با کسب بسیاری از پیروزی های مختلف به جمع آوری موارد جدید و تقویت و ارتقاء قهرمانان خود بپردازید تا بتوانید به بهترین شیوه از پیشرفت خود لذت ببرید. هر چقدر بتوانید پایگاه ها و ساختمان های نظامی یا دیگر … را ارتقاء و تقویت دهید تا در مقابل دشمنان شکست نخورید! بازی Gardius Empire دارای گیم پلس کاملا استراتژیک است که قابل نصب بر روی سیستم عامل های اندروید 4.4 به بالا می باشد.

ویژگی های بازی Gardius Empire

– تقویت و ارتقاء دادن قهرمانان خود

– احضار و جمع آوری قهرمانان افسانه ای قدرتمند

– استراتژیک ارتش نهایی خود با انتخاب قهرمانان با توانایی های مختلف

– نبرد برای تاج و تخت در جنگ های آسمانی و تسخیر کاخ سلطنتی

– شکار هیولاها و منابع طبیعی در برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان

– جمع آوری منابع و ارتقاء دادن پایگاه های مختلف خود

– کشف پایگاه خود و یافتن محتوای جدید

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.