دانلود 3D TD: Chicka Invasion 1.5.0 – بازی استراتژی و برج دفاعی اندروید

انتشار: 3 تیر 1397
ورژن: 1.5.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود 3D TD: Chicka Invasion 1.5.0 – بازی استراتژی و برج دفاعی اندروید

3D TD: Chicka Invasion – 3D Tower Defense! بازی برج دفاعی سرگرم کننده و استراتژی با گیم پلی عالی و جذاب برای اندروید میباشد که در پلی استوری رایگان عرضه شده است. پیوستن به تیم فوتبال 3DTD با انواع رویدادهای فوتبال که در کل تشکیل دهنده آن است! جمع آوری کارت های معدن جدید، برای مبارزه با دروازه بانان مرغ، بازیکنان و دیگر شخصیت های جدید که هرکدام از آن جذابیت خاصی را به بازی داده اند. در ابتدا همانطور که اشاره کردیم، باید از اول همه موارد، تیم منحصر به فرد خود را ایجاد کنید، شاخه های دفاعی را به کار بگیرید و با قدرت برای مقابله کردن جلوی تیم ها به ایستید! بازی اجازه می دهد که نقشه 360 درجه آزادانه چرخانده شود و با موتور فیزیکی خاص شما را به لذت بردن از جلوه های فیزیکی 3D و … مشغول کند!

بیش از 1000 مرحله عالی و جذاب با بیش از 100 نوع برج انحصاری مختلف وجود دارد که نوعی یک سرگرمی بی نظیر را نسبت به دیگر بازی های برج دفاعی به وجود می آورد که دارای نحوه با گیم پلی برج دفاعی متفاوت از ترکیب بازی های فوتبالی است. بازی 3D TD: Chicka Invasion حجم کمی نسبت به ویژگی های خود از جمله گرافیک و جلوه های زیبا دارد که در کل بازی زیبا و عالی را برای اندروید فراهم می کند.

ویژگی های بازی 3D TD: Chicka Invasion

– جهانی با گرافیک و طراحی 3D

– داشتن گرافیک کیفیت بالا با جلوه های عالی و زیبا

– بیش از 1000 مرحله 3D از جمله سیاه چال، پرواز نهنگ و …

– وجود 100 نوع برج به طور انحصاری از دفاعی منطبق برای جمع آوری

– توده ای از شخصیت های ناز و تخصص و مهارت های بی شمار

– با ترکیب بازی استراتژی از نحوه بازی متفاوت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.