دانلود SHAREit 6.0.38 – انتقال سریع فایل با شریت در گوشی اندروید

انتشار: 12 خرداد 1400
ورژن: 6.0.38
سیستم مورد نیاز: 2.2 به بالا
دانلود SHAREit 6.0.38 – انتقال سریع فایل با شریت در گوشی اندروید

SHAREit شریت یکی از اپلیکیشن های قدرتمند و رایگان برای انتقال سریع فایل در گوشی های اندروید می باشد که مانند برنامه Zapya عمل می کند و بروزرسانی های مداومی دارد. این برنامه قابلیت های مهم و زیادی دارد که می توان به ارسال سریع فایل از جمله: فیلم، عکس، موزیک و … از طریق وایرلس، قابلیت انتقال و ارسال فایل از موبایل به موبایل، بدون نیاز داده و اینترنت، 200 برابر سریعتر از بلوتوث! و … اشاره کرد. برنامه شریت یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های مفید در اندروید می باشد، اگر تابه حال از برنامه استفاده نکرده اید، پس از دستش ندید!

برخی از ویژگی های اپلیکیشن SHAREit

  • کم حجم و مفید
  • کاربری ساده و آسان
  • 200 برابر سریعتر از بلوتوث!
  • امکان ارسال سریع فابل از جمله: فیلم، عکس، موزیک و … از طریق وایرلس
  • قابلیت انتقال و ارسال فایل از موبایل به موبایل
  • قابلیت ارسال گروهی فایل
  • رابط کاربری زیبا
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.