دانلود Gladiator Heroes 2.3.4 – بازی استراتژی قهرمانان گلادیاتور اندروید

انتشار: 26 خرداد 1397
ورژن: 2.3.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Gladiator Heroes 2.3.4 – بازی استراتژی قهرمانان گلادیاتور اندروید

Gladiator Heroes به فارسی می شود (قهرمانان گلادیاتور) یک باری عالیدر سبک بازی های آنلاین استراتژی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی محبوب Genera Games ساخته و در مارکت اندروید گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. عرصه قهرمانان گلادیاتور امپراطوری های مختلف شروع شده است و شما نیز در آن برای خود یک امپراتوری دارید، در واقع این بازی برای شما نقش یک امپراتور و جنگجو را فراهم می کند. طراحی کردن، آموزش دادن و تجهیز کردن رزمندگان خود برای جنگ های مرگبار که می توانید در نبردهای مهارت های تازه آموخته خود را نشان دهید. لذت بردن از شهرت وقتی روستای کوچک به یک امپراتوری توانمند رشد می کند و حتی، گلادیاتورهای آموزش ندیده خود را به بهترین جنگجوبان تبدیل نمایید!

بازی Gladiator Heroes آنلاین است و مانند دیگر بازی های استراتژیک اندروید، دارای هیجانات متفاوت و جذابی می باشد که در نهایت می توانید آن قدرت خود را نشان دهید و از افتخار خود در قهرمانان گلادیاتور دفاع کنید!

ویژگی های بازی Gladiator Heroes

– کشف بخش های جدید بازیکنان و عملکرد مبارزه

– بازی چند نفره: بازی کردن با دوستان خود و به دست آوردن بهترین رتبه در جدول

– قرار دادن گلادیاتورهای خود در یک مکان استراتژیک برای شکت دادن نیروهای دشمنی

– اموزش دادن سربازان خود برای تبدیل کردن آن ها به یک گلادیاتور واقعی و نترس

– برنده طلا، سلاح و مهارت های جدید در بازی برای افزایش قدرت خود

– تلاش برای رشد دادن و پیشرفت شهر خود برای گشترش امپراطوری

– مبارزه در تعدادی از عرصه های متنوع و قابل توجه در تمام قلمرو

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.