بازی فوتبال 2012 PES پی اس اندروید – نسخه دیتا دار

انتشار: 23 بهمن 1402
نیاز به دیتا: دارد
بازی فوتبال 2012 PES پی اس اندروید – نسخه دیتا دار
فوتبال 2012 بازی شبیه سازی شده قدیمی برای اندروید می باشد که بازی سازان کونامی آن را انتشار داده اند. در این سایت ما بصورت جامع و کامل به این بازی پرداخته ایم و روش نصب و اجرای صحیح بازی را توضیح و راهکارهای عملی نصب را آموزش داده ایم.

گیم پلی این بازی محبوب و زیبا خیلی ساده و در عین حال حرفه ای می باشد و به راحتی می توانید کنترل بازی را در دست بگیرید. ضمنا از طریق ویکی پدیا نیز به اطلاعات جامع تری در این مورد دست خواهید یافت.

نحوه نصب و اجرای بازی پی اس ۲۰۱۲

در بخش های مختلف این پست همانطور که گفتیم نیاز به اندروید پایین برای نصب بازی است که باید آن را در نظر داشته باشید. Pro Evolution Soccer 2012 شرکت کونامی بصورت عادی و بدون نیاز به چیز خاصی نصب می شود و تنها چیزی که باید به آن توجه نمایید این است که حافظه کافی برای نصب بازی فوتبال 2012 در داخل گوشی همراه خودتان داشته باشید و این خیلی مهم است. چون اگر حافظه کافی را در دسترسی نداشته باشید چیزی مثل “نصب نشد” مواجه می شوید.

آموزش پله به پله اجرای بازی فوتبال PES 2012 اندروید

بعد از عبور کردن از تصویر بالا صفحه ای مثل تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که برای ورود به بازی می بایست در این قسمت روی کلمه EXHIBITION کلیک کنید تا وارد بازی شوید.

لازم به ذکر می باشد که QUICK MATCH بمعنی مسابقه سریع است. برای شروع سریع مسابقه بدون تنظیمات اضافه در پی اس 2012 این گزینه کاربرد دارد. بصورت تصادفی تیم هایی برای تقابل و رویارویی با هم انتخاب می کند. توسط این بخش میتوانید با یک کلیک ساده بازی فوتبال را شروع کرده و با یک تیم وارد بازی شوید. همچنین اگر صفحه نمایش را به راست و چپ بکشید می توانید به این گزینه و امکانات دیگر دست یابید.

درصورتی که روی علامت ذره بین که در بالای گوشه سمت راست می باشد بزنید می توانید با قسمت های مختلف بازی آشنا شوید. این بخش برای راهنمایی کاربران کاربرد دارد و می تواند بسیار عالی باشد برای راهنمایی آنها.

بازی با وجود حجم کم تنظیماتی دارد که با انجام آنها می توانید در این بازی تنوع ایجاد کنید. پس در ادامه بخشی از این تنظیمات را برای شما معرفی می کنیم. امیدواریم که مفید باشد.

خب شروع کنیم به معرفی تصویر به تصویر این گیم زیبا و عالی!

بازی پی اس 2012 به شما امکان می دهد تا تیم دلخواه برای خود و حریف انتخاب کنید. شاید سوال کنید که بازیکن مقابل چه کسی است؟! بازیکن مقابل بازیکن خود گوشی اندروید است که در اصل با تیم گوشی شما بازی می کنید.

بخش تنظیمات بیشتر بازی فوتبال تکاملی حرفه‌ای ۲۰۱۲

خب در بخش قبل تنظیماتی از بازی فوتبال 2012 را به شما نشان دادیم. حال می خواهیم کمی بیشتر با قسمت های این بازی آشنایی پیدا کنید.

General settings از بخش های تنظیمات عمومی می باشد و دارای حالت های کاربردی هست که به چهار تا از آنها اشاره خواهیم نمود.

Match time: اگر از نام این گزینه متوجه شده باشید باید بدانید که برای تنظیم مدت زمان بازی بکار می رود و در حالت پیش فرض خودش 5 دقیقه می باشد و اگر بخواهید می توانید آن را تغییر داده و روی 3 دقیقه یا 10 دقیقه نیز قرار دهید.

Game level: این بخش نیز برای تعیین سطح بازی کاربرد دارد و اگر بخواهید می توانید از این قسمت نیز استفاده کنید. ما این قسمت را تست نکرده ایم و نمی دانیم که دقیقاً چه تغییری در بازی فوتبال 2012 انجام می دهد. ولی از آنجایی که از نام این بخش سطح بازی است احتمالاً برای تعیین میزان سختی و آسانی بازی کاربردی خواهد بود. و دارای پنج سطح 5 ستاره ای که به ترتیب با نام های Beginner, Amateur, Regular, Professional, Top player می باشد.

دیگر تنظیمات بازی فوتبال 2012

Season: قسمتی است که با لمس و کشیدن آن به چپ و راست می توانید تعیین کنید که هوای بازی چجوی باشد! آفتابی و خورشیدی باشه، بارانی باشه یا این که برفی و زمستانی تعیین با خودتان می باشد. در حالت پیش فرض خود بازی روی علامت دو تا فلش قرار دارد که به معنی آن است که بصورت راندوم یعنی اتفاقی یکی از این سه حالتی که بیان کردم در بازی باشد. به این معنیه که اگر روی دو تا فلش باشه در یک بازی ممکنه فضا آفتابی باشه در یک بازی برفی!

Time: این گزینه نیز کمی متفاوت با گزینه قبل است و در آن می توانید تعیین کنید که بازی آیا در شب باشد یا در روز که می توانید هر کدام از آنها را در داخل بازی مورد تجربه قرار دهید.

با کلیک بر روی MORE OPTIONS در وسط صفحه می توان به تنظیمات بیشتر این بخش پرداخت. در این بخش می توان تعیین کرد که آیا پنالتی در بازی باشد یا خیر یا مثلاً تایم اضافی بعد از اتمام بازی اختصاص پیدا کند یا خیر. کلی امکانات و ویژگی های دیگر که اگر کمی زمان بگذارید و به اینگلیسی کمی مسلط باشید می توانید همه آنها را تنظیم و استفاده کنید.

تنظیمات حرفه ای برای گیمرها

در آخرین بخش هر قسمت تنظیمات بازی می توانید به تنظیمات پیشرفته و حرفه ای تری نیز مانند تعیین و تغییر تیم دفاع، تیم مهاجم و سایر موارد بپردازید. با کمی کارکردن و آشنا شدن با این قسمت ها می توانید براحتی از این قسمت نیز استفاده کنید.

با انتخاب نمودن هر بازیکن می توانید به مشخصات آن بازیکن همانند وزن، سن و سایر موارد دسترسی پیدا کنید و آنها را در بخش های مناسب محیط بازی قرار دهید.

بعد از نهایی شدن تمامی موارد انتخاب شده که اکثراً پیش فرض هستند و نیاز به تغییر ندارند باید بر روی MATCH START  کلیک کنید که در این صورت وارد بازی می شوید. هر کدام از فلش هایی که در جلوی اسم بازیکنان وجود دارد نشانگر نوع بازیکن می باشد و تعیین می کند که بازیکن فلان مثلاً دروازه بان است یا هجومی است.

تایم های پنالتی جذاب و حرفه ای

یکی از چیزهای جالبی که در گیم پی اس نسخه 2012 وجود دارد این می باشد که امکان ضربات پنالتی برای هر دو تیم درصورت نتیجه صفر بعد از اتمام بازی مهیا می باشد. یعنی هر تیم می تواند به تعداد 5 عدد پنالتی برای رقیب بزند. که این پنالتی می تواند تعیین کننده برد و باخت باشد. پس بنابراین باید حواستان را خیلی جمع کنید.

آموزش نحوه خرید بازیکن در بازی فوتبال 2012

تمرینات فوتبال در بازی وینینگ الون 2012

یکی از قسمت های جالب بازی 2012 بخش تمرین می باشد. از طریق این بخش شما می توانید به مهارت های خود در زمین بازی بیفزایید و خود را برای رقابت های جام جهانی و سخت پیشرفته کنید. بخش مربوطه از دو قسمت تمرینی برخوردار می باشد که یکی برای شوت پنالتی هست و دیگری بازی کردن با هم تیمی های خود می باشد. ممارست های فوتبالی خود را از این راه می توانید افزایش دهید. جهت دسترسی به تمرین ابتدا به سمت راست صفحه اصلی بازی بروید و گزینه TRAINING را انتخاب نمایید.

FREE TRAINING: اگر میخواهید مهارت های فوتبالی خودتان را بیفزایید این بخش می تواند برایتان مفید باشد.

PENALTY: جهت تمرین زدن پنالتی می باشد و فقط پنالتی بعد از اتمام بازی را دربر می گیرد.

HELP & CONTROLS: راهنمای کامل و جامع از گیم پلی بازی بصورت اینگلیسی را به کاربران ارائه می دهد.

TO TOP MENU: برای انتقال کاربر به صفحه اصلی بازی کارایی دارد.

 • مزایای بازی
 • وجود بازیکنان قدرتمند سال های قبل
 • امکان تغییر شرایط آب و هوای بازی
 • قابلیت زدن پنالتی ها
 • اختیار کامل در خرید بازیکنان
 • معایب بازی
 • گرافیک نسبتاً پایین
 • صدای گزارش کم کیفیت

به چه علت pes 2012 نصب نمی شود؟

شاید سوال بالا برای خیلی کاربران از جمله خود شما پیش بیاید. در این بخش می خواهیم کمی در مورد این مشکل بگوییم و بررسی کنیم که آیا راه حلی وجود دارد برای نصب این بازی اندروید یا خیر؟ پس ادامه این بخش را توصیه می کنیم حتماً بخوانید.

ما این بازی را برای تست و آزمایش بر روی اندروید 4.4 نصب کردیم و بدون هیچ مشکل و ایرادی اجرا شد و کار کرد. و می توانیم اینجوری بگوییم که هر چقدر نسخه اندروید گوشی شما پایین باشد احتمال اجرای بازی فوتبال ۲۰۱۲ بالاتر است و هر چقدر اندروید بالا باشد احتمال اجرا کمتر است. پس لازم است به این نکته حتماً توجه داشته باشید و آن را در نظر بگیرید.

این بازی محبوب و پرطرفدار همانطور که می دانید خیلی وقت پیش است که در بازار هست تقریباً الان که سال 2021 است میشه گفت 10 سال است که در بازار اندرویدی موجوده و خیلی خوب است که بتوانید آن را داشته باشید.

تضمینی برای اجرای بازی در اندروید های بالاتر نیست و لازم است این را باز هم یادآور شویم. در صورتی که سوالی دارید می توانید از بخش دیدگاه این مطلب ارسال نمایید.

خصوصیات بازی Pro Evolution Soccer ۲۰۱۲

 1. قابل اجرا در گوشی های ساده و قدیمی
 2. کنترل آسان و ساده با گزینه ها (شوت، پاس، باس بند)
 3. امکان شرکت کردن در جام ها و مسابقات مختلف
 4. گیم پلی بسیار عالی و قدرتمند در عین سادگی و زیبایی
 5. قابلیت خرید بازیکن و ایجاد تیم قدرتمند
 6. امکان سفارش سازی از نظر برخی موارد مختلف
 7. مناسب برای تمام سنین و عاشقان فوتبالی
 8. دارای گزارشگر اینگلیسی برای افزایش جذابیت بازی
 9. امکان انتخاب توپ های متفاوت در هر بازی
 10. ویژگی زوم صحنه بازی
 11. قابلیت تغییر مدل کنترل بازی که تنوعی از حالات را دربر می گیرد.
 12. نمایش جوایز بدست آمده در مسابقات مختلف

لازم به ذکر است که:

این بازی بدلیل قدیمی بودن احتمال دارد در اندرویدهای جدیدتر بدرستی اجرا نشود اما ارزش تست را دارد! چون ما خودمان در اندروید 10 توانستیم با نصب این بازی، آن را اجرا نماییم. پس اگر خوش شانس باشید این بازی را تجربه خواهید کرد!

نکات قابل توجه

توجه نمایید این بازی بعلت عدم بروزرسانی شرکت کونامی احتمال دارد در اندرویدهای بالاتر مثل 10 و 11 یا 12 اجرا نشود. یا اگر هم اجرا شود ممکن است مشکلاتی داشته باشد. برای اجرای صحیح و درست بازی لازم است این بازی روی اندروید پایین مثل 4 یا 5 نصب شود.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
15 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.

 1. Sajad
  08 تیر 1402

  سلام من پوشه بازی رو داخل obb پیدا نکردم باید چیکار کنم؟

  • ابولفضل
   08 تیر 1402

   سلام راهنمای فعال سازی پایین تر از بخش دانلود ها رو بخونید. پاراگراف آخر توضیح داده.

 2. علی
  03 فروردین 1402

  بازی چرا نمیاره ‌.نمیشه بازی کرد

  • ابولفضل
   03 فروردین 1402

   سلام همانطور که ذکر شده ممکن است در اندروید های بالاتر کار نکنه.

 3. محمد
  24 تیر 1401

  پوشه دیتا خالیه که

  • ابولفضل
   24 تیر 1401

   مشکلی ندارد. قبلا تست شده. اگر خالی بود که نباید فایل zip حجم داشت. پوشه رو در مسیر دیتا کپی کنید. بازی اجرا میشه. البته در برخی موارد نادر با برخی گوشی ها سازگاری وجود ندارد.

 4. هادی
  27 خرداد 1401

  من دیتا را دانلود کردم ولی تو پوشه می زنه No file

  • ابولفضل
   27 خرداد 1401

   سلام مشکلی نداره دیتا. بررسی کنید که تنظیمات پوشه های گوشی درست باشد.

  • یخ فروش جهنم
   22 شهریور 1401

   تو خو میگی بدون دیتاس

 5. محمدامین
  25 خرداد 1401

  دیتا کدومه

  • ابولفضل
   26 خرداد 1401

   سلام. بعد از این که فایل اصلی بازی را دانلود کردید باید در صفحه دانلود فایل بر روی دانلود دیتا بازی کلیک کنید تا دریافت شود.

 6. امیر محمد
  14 اردیبهشت 1401

  عالیه گوشی من a12 هست اندرویدش هم ۱۱ ولی باز هم اورد

 7. حسام
  18 فروردین 1401

  عالیی گوشیه من samsung a10s هست اندرویدشم ۱۱ ولی بازم آورد ولی من یجا خونده بودم اندروید ۶ به بالا نمیاره

 8. عزیز
  16 فروردین 1401

  عالی