دانلود Zombie Labs: Idle Tycoon 2.11 – بازی آزمایشگاه زامبی اندروید

انتشار: 14 مرداد 1397
ورژن: 2.11
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Zombie Labs: Idle Tycoon 2.11 – بازی آزمایشگاه زامبی اندروید

وارد آزمایشگاه زامبی در بازی Zombie Labs: Idle Tycoon شوید و شروع به چال کردن انبوهی بی پایان از زامبی ها هم روی زمین و زیر زمین کنید. Zombie Labs: Idle Tycoon آزمایشگاه زامبی: سرمایه دار بزرگ یک بازی شبیه سازی اندرویدی می باشد که توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Fumb Games است. ضربه بزنید تا از طریق حفر زامبی ها، مغز را جمع آوری کنید و برای آرماگدون آماده شوید. در این بازی بی نظیر اعتیاد آور! غول ها را آزاد کنید، قاتلان را احضار نید، شاهد ارواح باشید و … که همه این ها بخشی از جذابیت بازی می باشد. هدف شما دست یابی به آزادی زامبی ها است تا از طریق آن ها به جمع آوری مغزها بپردازید و رفته رفته این روش را توسعه دهید.

به هر حال باید سعی کنید در بازی ارتش زامبی خود را افزایش دهید تا بتوانید به بهترین نحوه مغزها را جمع آوذری کتید که هر چقدر مغزها بیشتر باشند، پول شما بیشتر خواهد و از طریق آن می توانید به ارتقاء دادن موارد مختلف و یا باز کردن موارد بپردازید. قبل از این در وبسایت میلاد دانلود بازی های بسیاری در زمینه زامبی معرفی و برای دانلود قرار داده ایم که بازی Zombie Labs یکی از سرگرم کننده ترین ها است که پیشنهاد می کنیم اگز از طرفداران بازی های زامبی هستید؟ این بازی را از دست ندید! امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با بیش از 500 هزار بار دانلود ، بخشی از آمار بازی در مارکت گوگل پلی اندروید است.

ویژگی های بازی Zombie Labs: Idle Tycoon

– معرفی یک نوع جدید از بازی کلیکی

– تبدیل کردن قبرستان به زامبی از طریق بیل

– باز کردن پنج کلاس زامبی منحصر به فرد!

– کشف دنیاهای جدید با اسرار

– بیش از 10 زامبی مختلف هر کدام با شخصیت مختلف

– جمع آوری مغزها رونق دادن به کسب و کار خود

– ارتقاء بسیاری از موارد مختلف و موجود در بازی

– وجود موارد جدید برای باز کردن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.