دانلود City Train Driving Adventure Simulator 1.0.4 – رانندگی قطار اندروید

انتشار: 2 مرداد 1397
ورژن: 1.0.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود City Train Driving Adventure Simulator 1.0.4 – رانندگی قطار اندروید

City Train Driving Adventure Simulator همانطور که از نامش پیداست بازی شبیه سازی قطار برای موبایل است که از شبیه سازی مناسبی نسبت به کنترل قطار و ساختار بازی برخوردار می باشد. آیا شما آماده حمل و نقل مسافر از طریق قطار در شهر هستید؟ مشکلات ترافیکی شدید در حال افزایش است و مسافر زمان زیادی برای رسیدن به مقصد خود ندارند. شهر یورو یک پروژه قطار جدید را به راه انداخته است که مشکل حمل و نقل شهر یورو را تسهیل می کند. شما در بازی به عنوان راننده یورو قطار باید به مسافران کمک کنید تا سریعتر به مقصدشان برسند. بازی به طوری طراحی شده است که قطار واقعی را با حرکات و اتفاقات مسافر بری را در بازی فراهم می کند.

بر خلاف دیگر بازی های شبیه ساز قطار 2017، City Train Driving Adventure Simulator- Train تجربه رانندگی واقعی را می دهد! این بازی قطار رانندگی مسیر ماجراجویی جذابی از نقاط مختلف شهری تا بیرون از شهری را دارد که شما باید به موقع به ایستگاه برسید و مسافران را خالی و پر کنید. بازی City Train Driving Adventure Simulator از 10 سطح رانندگی چالش بر انگیز برخوردار می باشد که سرگرمی بازی را افزایش می دهد. همچنین بازی طراحی شده با فیزیک واقع گرایانه با گرافیک مناسب است که جذابیت و سرگرمی متناسب را برای کاربران به وجود می آورد!

ویژگی های برنامه City Train Driving Adventure Simulator

– پرداختن با برگشتدر ماجراجویی چهار جانبه

– پیاده کردن و برداشتن مسافران جدید در هر ایستگاه

– کنترل مبتنی بر فیزیک واقع گرایانه!

– 10 سطح چالشی برای رانندگی با سواری ماجراجویی!

– کنترل مبتنی بر فیزیک واقع گرایانه!

– باز کردن قطار های مختلف از طریق سکه های جمع آوری شده

– شبیه سازی محیط شهری با ایستگاه های دقیق

– حجم مناسب نسبت به امکانات بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.