دانلود Potion Punch 6.0.9 – بازی آرکید معجون پانچ برای اندروید – ورژن جدید

انتشار: 5 مرداد 1397
ورژن: 6.0.9
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Potion Punch 6.0.9 – بازی آرکید معجون پانچ برای اندروید – ورژن جدید

Potion Punch معجون پانچ یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های آرکید از سوی استودیو بازی Monstronauts Inc. برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. ساده و آسان است که همانند بازی های مدیریت می باشد که در آن شما فروشگاه معجون خود را مانند یک رئیس واقعی مدیریت کنید تا تلاش شما باعث پیشرفته و رشد آن شود. همچنین در بازی انسان ها، الف ها، دورف ها، اورک ها و گبلن ها یک چیز مشترک دارند که آن هم نیاز به معجون می باشد که کار شما رساندن معجون به آن ها است که در این مورد از بازی شاهد چالش های جذاب و سرگرم کننده خواهید بود.

در بازی این امکان وجود دارد که فروشگاه خود را ارتقاء بدید و فروشگاه را در 7 مکان منحصر به فرد در سرتاسر زمین نصب کنید تا فروشگاه معجون شما دارای تجهیزات عالی و زیبایی باشد و مشتریان را به خود جذب کند. بازی Potion Punch دارای گیم پلی مبتنی بر رنگ که ساعت ها سرگرم کننده می باشد و آرایه بی پایان از امکانات ذهنی ایجاد شده از طریق ترکیبی از اسانس ها، ژل ها، گارنیر ها، و طلسم رون را به وجود می آورد.

ویژگی های بازی Potion Punch

– کم حجم با گرافیک عالی

– وجود 7 مکان منحصر به فرد و جذاب

– وجود صدها موارد قابل ارتقاء از جمله ایجاد فروشگاه های مختلبف

– گیم پلی مبتنی بر رنگ بر اساس بازی سرگرم کننده و آرام

– دارای آرایه بی پایان از امکانات ذهنی ایجاد شده از طریق ترکیبی از اسانس ها، ژل ها، گارنیر ها، و طلسم رون

– انواع مشتریان از نژادهای مختلف با سلیقه های متفاوت

– وجود مشتریان و شخصیت های ویژه در بازی با VIP

– ساعت ها سرگرم کننده!

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.