دانلود Big Company: Skytopia 2.11.3313 – بازی شرکت بزرگ اندروید

انتشار: 13 مرداد 1397
ورژن: 2.11.3313
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Big Company: Skytopia 2.11.3313 – بازی شرکت بزرگ اندروید

Big Company: Skytopia | Sky City Simulation شرکت بزرگ بازی زیبا در سبک بازی های مدیریتی و شبیه سازی می باشد که توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Goodgame Studios برای سیستم عامل محبوب اندروید است. آسمان هیچ محدودیتی ندارد! پیوستن به نیروها با برخی از دانشمندان معروف به منظور ایجاد دیدگاه اسکیتوپیا به زندگی و به دنبال رویای خود از یک شهر شناور در آسمان است که ماجراجویی سرگرم کننده ای دارد. وقت آن است که شما در انقلاب صنعتی جدید بالای ابرها بازی کنید. تولید محصولات، ساخت محصولات و تجارت با ارزش ترین مصنوعات بخشی جذاب از این بازی است. ساخت کارخانه ها و فروشگاه ها و همچنین ساختمان های معتبر و تزئین شهر آسمانی خود از دیگر جذابیت های بازی است!

شما باید تمام تلاش خود را برای کسب سود بیشتر انجام دهید تا برای ارتقاء و گسترش شهر خود را در آسمان مفید و موثر واقع شوید. در بازی شما شاهد دانشمندان بزرگی از جمله آلبرت انیشتن و … خواهید بود که باید به کمک آن ها شهر آسانی و ایده های خود را برپا کنید. بازیBig Company: Skytopia بدون دیتا و با حجم مناسب و کم می باشد که از گرافیک نسبتا خوب و مطلوبی برخوردار است که برای کاربران اندرویدی می تواند سرگرمی جذابی را به وجود آورد.

ویژگی های بازی Big Company: Skytopia

– جذابتر کردن شهر آسمانی خود با مقداری دکراسیوم و …

– تولید محصولات و تجارت با ارزش ترین محصولات

– مدیریت دوره های تولید واقع بینانه

– وجود شخصیت های تاریخی

– بازی شبیه سازی با عملکرد علمی برای پیشرفت

– پیوستن به جامعه و ملاقات با کارآفرینان در سراسر جهان

– دارار بودن گرافیک مطلوب و متناسب نسبت به حجم

– حضور دانشمندان بزرگ و نام آشنا از جمله آلبرت انیشتین

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.