دانلود Idle Kingdom Builder 1.10.0 – بازی سازنده پادشاهی برای اندروید

انتشار: 7 مرداد 1397
ورژن: 1.10.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Idle Kingdom Builder 1.10.0 – بازی سازنده پادشاهی برای اندروید

Idle Kingdom Builder سازنده پادشاهی یک بازی جدید و جذاب اندروید می باشد و همانطور که از نامش پیداست طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی upjers GmbH آپجرس است. به عنوان یک “خوش اعلیحضرت! خوش آمدید به بازی! حاکمیت در اختیار شما است! آن را مدیت کنید و به عوان یک کشور هدایتش نمایید تا تحت تاثیر پیشرفت قرار گیرد. شما شروع به مقابله و گسترش فرصت های خود برای عمل و پیشرفت دادن به این سرزمین که پادشاهش شما هستید خواهید کرد. شما به سرعت به عنوان پادشاه سلطنتی توسط یک کارخانه سازنده قرون وسطایی در جرک سبز، با برنامه های ساخت و ساز تحت بازو و مداد پشت گوش، به سرعت شروع به کار مشتاقانه برای تبدیل مراتع و جنگل ها به شهرهای سلطنتی خواهید کرد که کار سرگرمی کننده ای در پیش دارید!

بازی Idle Kingdom Builder دارای سبک بازی استراتژی و شبیه سازی مدیریتی می باشد که باید سه ساخت و ساز مکان های مختلف و ایجاد بسیاری از جاها بپردازید که باعث پیشرفت شما می شود. در کل می توان گفت که بازی با ویژگی های که دارد، می توان کاربران را ساعت ها به خود سرگرم کند و آن ها را گیم پلی مدیریت ساخت و ساز با گرافیک لذت پخش غرق کند! لازم به ذکر است که این بازی زیبا (سازنده پادشاهی) در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را با بیش از 10 ها هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Idle Kingdom Builder

– زمینه های متعدد برای طراحی ساختمان های مختلف، مانند چوب، مزرعه، چوب کارخانه و ….

– حوادث هیجان انگیز و چالش های کلیک کننده

– شهر قرون وسطایی با انیمیشن های دوست داشتنی در سبک کمیک

– سیستم پیچیده زنجیره های تولید جهت محصولات

– آسان به درک اصل بازی افزایشی با کنترل بصری

– سرگرم کننده طولانی مدت برای بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.