Power Security-AntiVirus Clean 1.6.1 – آنتی ویروس کم حجم و قدرتمند اندروید

انتشار: 26 آذر 1396
ورژن: 1.6.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
Power Security-AntiVirus Clean 1.6.1 – آنتی ویروس کم حجم و قدرتمند اندروید

Power Security-AntiVirus Clean یک آنتی ویروس و برنامه ضد ویروس قوی با حجم کم می باشد که قادر به حذف و پاکسازی تمام ویروس ها، تروجان ها، برنامه های جاسوسی و … موجود در گوشی های اندروید است که از ورود ویروس ها به گوشی تلفن همراه از هر طریق جلوگیری می کند. این برنامه دارای اسکن پرقدرت و عالی است که با استفاده از آن تمام ویروس های مختلف که در گوشی شما وجود دارد را پیدا می کند و از هرگونه تهدید امنیتی دشتگاه شما را دور نگه می دارد. آنتی ویروس پاور سکیوریتی قارد است تا در زمان واقعی نصب برنامه، آن ها را اسکن کند و از نصب هرگونه برنامه مخرب که تهدیدی برای امنیت گوشی شماست را جلوگیری کند!

یکی از مشکلات برخی از آنتی ویروس های اندروید، اسکن نکردن شبکه های وای فای در موقع اتصال می باشد که برنامه Power Security-AntiVirus Clean این قابلیت را دارد تا در موقع اتصال وای فای فیشینگ شبکه را شناسایی کند و گوشی را در حالت آنلاین کاملا امن نگهدارد! همچنین آنتی ویروس امکان قفل کردن برنامه های نصب شده ضروری را به شما می دهد که به راحتی می توانید شما برنامه های نصب شده که دارای اطلاعات خصوصی می باشند و مهم هستند را قفل گذاری کنید. یکی از قابلیت هایی که باید یک آنتی ویروس همراه داشته باشد، سرعت بالا و سریع بودن عملکردن آن است که برنامه Power Security-AntiVirus Clean این قابلیت را به صورت کامل میشه گفت که دارد و یک آنتی ویروس عالی را برای سیستم عامل اندروید به ارمغان آورده است!

برخی از ویژگی های برنامه Power Security-AntiVirus Clean

  • اسکن قدرتمند و بسیار سریع
  • کم حجم و رایگان برای استفاده
  • قادر به اسمن کردن شبکه های Wi-Fi و شناسایی فیشینگ شبکه
  • دارای ابزار قفل گذاری برنامه های ضروری در اندروید
  • اسکن کردن برنامه های مخرب
  • عملکرد بالا با سرعت عالی!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.