دانلود KinScreen 4.2.1 – برنامه مدیریت نور صفحه گوشی اندروید + نسخه آنلاک

انتشار: 13 آبان 1396
ورژن: 4.2.1
سیستم مورد نیاز: 4.0
دانلود KinScreen 4.2.1 – برنامه مدیریت نور صفحه گوشی اندروید + نسخه آنلاک

مدیریت نور صفحه نمایش گوشی های هوشمند اندرویدی می تواند تاثیر بسیاری در مصرف شارژ باتری داشته باشد که اکثر کاربران در مدیریت نور گوشی خود ناموفق هستند. KinScreen برنامه ای عالی و بسیار کاربردی جهت مدریت و کنترل حرفه ای نور گوشی های اندروید می باشد. این برنامه به طور خودکار قادر است صفحه نمایش دستگاه شما را مدیریت کند تا زمانی که شما به آن نیاز دارید، نگه دارید و زمانی که نمی خواهید آن را خاموش کنید. همچنین هنگام مطالعه و برخی دیگر از کارها … دیگر لازم نیست روی صفحه نمایش گوشی لمس کنید! البته باید در نظر داشته باشید که برنامه کین اسکرین نسبت به دیگر برنامه های مدریت نور صفحه دارای امکانات و یژگی های بسیاری است که بخاطر همین تنظیمات پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید با استفاده از آن تنظیمات مطابق خواستتون گزینه ها را اعمال نمایید تا با استفاده از آن لذت ببرید!

برخی از ویژگی های KinScreen

  • کم حجم با قابلیت های عالی و بسیار برای استفاده
  • نگهداشتن نور صفحه نمایش در حرکت تشخیص داده شده
  • نگهداشتن و روشن کردن با تکان دادن سنسور مجاورت
  • تنظیمات خودکار برنامه در حالت های مختلف مانند: در حال تماس و …
  • دارای بسیاری از تنظیمات و گزینه های سریع
  • امکان اعمال سفارشات لازم برای کنترل نور سفحه نمایش در حالت های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.