دانلود WiFi Premium 4.139.02 – برنامه جستجو و اتصال به وای فای رایگان اندروید

انتشار: 17 آذر 1396
ورژن: 4.139.02
دانلود WiFi Premium 4.139.02 – برنامه جستجو و اتصال به وای فای رایگان اندروید

WiFi Premium یک برنامه اندروید بسیار کاربردی است که با نصب آن در گوشی می توانید به وای فای های رایگان وصل شوید و از اینترنت آن ها بهره بببرید. این برنامه با قابلیت هایی که دارد می تواند در هر کجای جهان هستید اسکن کند و شبکه های موجود در اطراف شما را که بدون نیاز به رمز می باشند و به نوعی رایگان است؛ وصل شوید. همچنین شما دسترسی اتوماتیک به وای فای موجود را دریافت می کنید. و بدون نیاز به دانستن هر پارامترها و تنظیمات شبکه – osmino وای فای آن را برای شما انجام خواهد داد.

برنامه WiFi اطلاعات مربوط به نقاط دسترسی عمومی به طور خودکار بر روی نقشه بر اساس داده های دریافت شده از دستگاه های کاربران تنظیم می شود. هنگام اتصال به هر شبکه عمومی، موقعیت، نام و دسترسی به تنظیمات شبکه را دریافت خواهید کرد که به صورت اتوماتیک روی نقشه نمایش داده می شود. نسخه پرمیوم برنامه در سایت قرار گرفته که می توانید آن را با لینک مستقیم و به صورت رایگان با مراجعه به ادامه مطلب دریافت نمایید.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.