دانلود Dumpster Premium 2.15.278 – بازیابی اطلاعات پاک شده با دامپستر در اندروید

انتشار: 25 آذر 1396
ورژن: 2.15.278
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Dumpster Premium 2.15.278 – بازیابی اطلاعات پاک شده با دامپستر در اندروید

حتما برای شما نیز در بعضی از وقتا پیش آمده است که فایل هایی مانند: عکس، فیلم و … را به طور خیلی تصادفی از دستگاه اندروید خود پاک کرده باشید. در این مواقع نباید به هیچ عنوان نگران باشید، زیرا اپلیکیشن های زیادی برای بازیابی اطلاعات از سطل زباله اندروید وجود دارد که اکثر آن ها، جواب داده! Dumpster Photo & Video Restore یکی از برنامه های معروف و پرطرفدار ریکاوری اطلاعات در گوشی و تبلت های اندرویدی بوده که در مارکت گوگل پلی با میلیون ها دانلود توسط کاربران اندروید، خود را به یکی از برنامه ها فوق العاده تبدیل کنید! با نصب و استفاده از برنامه دامپستر به راحتی و سادگی می توانید انواع فایل های از دست رفته خود را بازگردانید که مخصوصا می توان به فایل های ویدیویی یا تصاویرها اشاره نموده.

لازم به ذکر است که بعضی از برنامه های بازیابی اندروید نمی توانند، فایل های حذف و پاک شده را به صورت کامل برگردانند و به صورت ناقص بازیابی می کنند که اکثر فایل ها به درد نمی خورند؛ ولی برنامه Dumpster همه فرمت فایل ها را به صورت کامل بازیابی می کند. سرعت بسیار بالا در اسکن و بازیابی یکی دیگر از ویژگی های این برنامه زیبا و عالی می باشد و قابلیت ذخیره سازی ابری فایل های بازگردانی شده را دارد.

ویژگی های کلیدی برنامه Dumpster Photo & Video Restore

  • کم حجم با محیط جذاب و عالی
  • آسان و ساده تنها به یک مرحله!
  • صرفه جویی در آیتم های حذف شده دستگاه خود
  • بازیابی بسیار سریع فایل های مهم، عکس ها، و فیلم ها و …
  • گزینه قابلیت ذخیره سازی ابری فالی های بازیابی شده
  • Option قفل کردن صفحه نمایش برای محافظت از عکس
  • بازیابی کامل تصاویر پاک شده به طور تصادفی
  • دارای گزینه خودکار برای تمیز در دسترس
  • پشتیبانی از 14 زبان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.