دانلود Power Battery 1.9.3.4 – افزایش عمر و بهینه سازی باتری در گوشی اندروید

انتشار: 22 آذر 1396
ورژن: 1.9.3.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Power Battery 1.9.3.4 – افزایش عمر و بهینه سازی باتری در گوشی اندروید

Power Battery یک برنامه قدرتمند و سبک، طراحی شده به صورت هوشمند است که کمک می کند تا شما در مصرف انرژی باتری گوشی اندروید صرفه جویی کنید و حتی سلامت باتری را بهبود می دهد که در نهایت باعث افزایش عمر باتری نیز می شود. این برنامه دارای قابلیت های و ویزهای عالی هم چن محافظ موثر باتری، مانیتور هوشمند باتری، شارژر سریع باتری و ماژول های باتری … که شما می توانید به راحتی و آسانی باتری گوشی خود را از همه لحاظ ها با استفاده از امکان و ویژگی ها کنترل کنید و آن ها بهبود دهید!

برنامه پاور باتری یکی از بهترین برنامه ها مدیریت باتری گوشی در سیستم عامل اندروید می باشد که با نام Power Battery – Battery Life Saver & Health Test در گوگل پلی عرضه شده است و توانسته با بیش از 50 میلیون بار دانلود امتیاز 4.5 از 5.0 را به نام خود کسب کند. ویزگی های و امکانات برنامه بسیار زیاد هستند که به برخی از ان ها در ادامه مطلب اشاره شده است!

برخی از ویژگی های برنامه Power Battery

  • صرفه جویی در باتری با گسترش تا 60٪ عمر باتری
  • بررسی و اسکن کلی باتری با اعمار تنظیمات خاص برای بهبود
  • امکان بهینه سازی باتری در چند ثانیه تنها با یک کلیک ساده
  • مانیتور هوشمند و سریع باتری برای کنترل و دریافت آمار دقیق
  • حالت محافظ برای نیازهای صرفه جویی در قدرت های مختلف با امکان سفارش سای
  • مانیوتر هوشمند و سریع باتری برای کنترل و دریافت آمار دقیق
  • امکان مشاهده دقیق برآورد زمان باقی مانده از شارژ باتری
  • توقف برنامه های تخلیه باتری در حال اجرا هنگام شارژ
  • یادآوری ها و هشدارهای به موقع
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.