دانلود Versus Fight 11.14 – بازی در مقابل مبارز برای اندروید

انتشار: 29 تیر 1397
ورژن: 11.14
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Versus Fight 11.14 – بازی در مقابل مبارز برای اندروید

Versus Fight بازی جدید در سبک بازی های آنلاین اکشن و با ترکیب استراتژی برای سیستم عامل اندروید می باشد که منتشر در مارکت گوگل پلی از سوی استودیو بازی سازی Azur Interactive Games Limited  است. این یک بازی مبتنی بر نوبه خود و اعتیاد آور است که در آن شما می توانید یک شخصیت را انتخاب کنید و به مبارزه با دیگر بازیکنان ازسراسر جهان در جنگ های زمان واقعی بپردازید. نحوه بازی به شکلی است که در آن شما و حریف خود به نوبه خود به یک دیگر حمله و دفاع خواهید کرد تا در آخر با امتیازات بدست آمده نفر و مبارز برنده معلوم شود. حرکات منحصر به فردی را می توانید به نوبه خود به نمایش بگذارید تا حریف را شکیت دهید.

در بازی شما در کل خواهید توانست یکی از 12 شخصیت منحصر به فرد را با توانایی های منحصر به فرد خود و بیش از 30 پوسته انتخاب کنید! همچنین از این رو مهارت های مورد نظر خود را انتخاب کنید، سلاح را طراحی نمایید و وارد عرصه نبرد شوید. هرچه بیشتر برنده شوید، رتبه و لیگ بالاتر برای شما تعلق خواهد گرفت و قدرت بیشتری نسبت به دیگران می توانید داشته باشید. راه دیگری برای شکست دادن مخالفان در بازی وجود دارد که رفته رفته می توانید آن ها را باز کنید. بازی Versus Fight بخاطر آنلاین بودن و چالش کشیدن بازیکنان از سراسر جهان در موبایل های اندروید، امکان ایجاد کردن قبیله را نیز می دهد که می توانید اعضای تیم را برای خود داشته باشید و با جذابیت بیشتر بازی را دنبال کنید!

ویژگی های بازی Versus Fight :

– انتخاب و ساخت مبارز خود برای شرکت در جنگ و مبارزه

– سفارشی نمودن برخی از موارد موجود در بازی

– پرداختن به مبارزه شمشیری با مبارزها

– پرداختن به جنگ قبیله ای از طریق ساخت قبیله

– وجود شخصیت قهرمانان مختلف برای انتخاب شروع مبارزه

– روبات مبارز و محافظ زمین به نام تیتان

دانلود Versus Fight 11.14 – بازی در مقابل مبارز برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.