دانلود Commando Adventure Assassin 2 1.2 – ماجراجویی تکاوران اندروید

انتشار: 23 تیر 1397
ورژن: 1.2
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Commando Adventure Assassin 2 1.2 – ماجراجویی تکاوران اندروید

Commando Adventure Assassin 2 ماجراجویی تکاوران (کماندوهای) قاتل بازی تیراندازی و اکشن عملیاتی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که نسخه دوم از بازی Commando Adventure Assassin است. در این بازی نیروهای دشمن وارد منطقه شما می شوند و به افرادی که در آنجا زندگی می کنند حمله می کنند. آنها همه مردم بی گناه را که در آن زندگی می کنند به جز شما کشته اند. شما فقط یک نفر در آن ناحیه مورد حمله قرار گرفتید. مسئولیت شما این است که از قتل عامتان انتقام بگیرید و برای دفاع از کشور خود و مردم باقی مانده از دست دشمنان تلاش کنید. دیگر شما تنها نیستید و یکی از عضوهای گروه کماندوها هستید که با آن ها به دشمنان حمله خواهید کرد. مبارزه با دشمنان و کشتن آنها در محيط هيجان انگيز پرماجرا واقعا شگفت انگيز است که سرگرمی و جذابیت بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

نیروی دفاعی به خوبی آموزش داده شده و به خوبی تجهیز شده از لحاط های مختلف می باشد. دشمنان با سلاح های پیشرفته فنی به شما به صورت قدرتمند حمله خواهد کرد. شما به عنوان یک کماندو ارتشی نیز از سلاح های فنی پیشرفته از جمله TT-Pistol، AK-47، M-16، G3 و غیره … برخوردار هستید که می توانید به دلخواه انتخاب کنید. بازی Commando Adventure Assassin 2 از گرافیک متمایل و خوبی برخوردار است و همچنین از این رو دارای کنترل ساده و آسان برای بازی کردن و هدایت کاراکترهای تکاور می باشد و شما را در حالت تیراندازی مختلف دز محیط های متفاوت از جمله جنگل، کوه، دشت و … قرار خواهد داد.

ویژگی های بازی Commando Adventure Assassin 2

– ساده و آسان برای بازی

– فرمانده ارتش با تفنگ پر از گلوله

– تلاش برای تکمیل ماموریت های مختلف چالش برانگیز

– محیط 3D پر جنب و جوش واقع بینانه جنگ نوع

– انواع پیشرفته ترین سلاح های فنی مانند TT-Pistol، AK-47، M-16، G3 و غیره …

– 3 نوع منطقه جنگی یعنی کویر، کوه و جنگل

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.