دانلود Deploy and Destroy: Ash vs ED 1.0.20 – بازی اکشن نابود کردن اندروید

انتشار: 25 تیر 1397
ورژن: 1.0.20
سیستم مورد نیاز: 5.1 به بالا
دانلود Deploy and Destroy: Ash vs ED 1.0.20 – بازی اکشن نابود کردن اندروید

Deploy and Destroy: Ash vs ED بازی جدید و زیبا در سبک منحصر به فرد اکشن؛ عرضه شده به صورت رایگان از سوی استودیو بازی سازی AppsMinistry برای سیستم عامل اندروید می باشد. از امکان های فوق العاده آخرالزمانی تا جنگنده های عالی با مهارت بی نظیر در تیراندازی که بخشی از این بازی بسیار جذاب است! در بازی شما می توایند به حالت های مختلفی بازی کنید که یکی از این حالت ها بازی کردن به عنوان یکی از شخصیت های که در حال نابود کردن نیروی های قدرتمند دشمنی است. شما می توانید در بازی به سفارشی کردن سلاح، زره های جدید و دیگر سوج سرد بپردازید که حتی امکان ارتقاء دادن آن ها نیز وجود دارد که همانطور می دانید باعث افزایش قدرت شما نیز می شود.

در بازی Deploy and Destroy: Ash vs ED شاهد صحنه های فوق العاده از حنگ و مبارزه های نسبتا مدرن می باشید که هر یکی از شخصیت ها دارای مهارت های جنگی حرفه ای هستند که باعث افزایش جذاب و هیجان بازی نیز شده است. همچنین بعضی از شخصیت های هالیوودی با امکان تنظیم در بازی وجود دارند که شما به نوعی شاهد بازی فوق العاده با گرافیک و کیفیت بسیار عالی خواهید بود که جلوه های بصری زیبا را به وجود می آورد! فکر کتم با توضیحاتی که در بالا داده ایم متوجه برخی از قابلیت و ویژگی های بازی شده باشید که می توانید هر کاربری و گیمر اندرویدی را به خود جذب کند!

ویژگی های بازی Deploy and Destroy: Ash vs ED

– صحنه های سینمایی و بسیار عالی

– کیفیت گرافیک جذاب همراه جلوه های بصری

– محیط های خارق العاده و هیجان انگیز

– سلاح های مدرن، زره و دیکر تجهیزات با امکان ارتقاء

– وجود شخصت های محبوب و سینمایی

– دنیای پر از مرگ و وحشت

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.