دانلود Craft Shooting 4.8.308 – بازی اکشن تیراندازی کرافت برای اندروید

انتشار: 24 تیر 1397
ورژن: 4.8.308
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Craft Shooting 4.8.308 – بازی اکشن تیراندازی کرافت برای اندروید

Craft Shooter یک بازی اکشن تلطیف شده در دنیای آشنا است که در مارکت گوگل توسط استودیو بازی سازی GEODELT LTD برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد. شلیک دشمنان، ساختن پوشش ها، مبارزه و شکست دادن بازیکنان دیگر بخشی های اصلی از این بازی می باشد که می تواند ساعت ها بازیکنان را با جذابیت بالا به خود جذب کند! هر نقشه دارای یک محیط منحصر به فرد و شرایط جنگ عالی است. که تعیین کننده نقش ماموریت ها می باشد. نقش مامورین پلیس و یا باند جنایتکاران را در حالت ار می توایند بازی کنید و به مبارزه در جنگل و نبرد با تیم های مخالف بپردازید. دفاع از قلعه های خود در دیگر حالت موجود است که در کل هر حالت خاصیت و قابلیت های خود را دارد.

سطح بازی بالا است و می توانید به مرور سطح بازی را نیز افزایش دهید و بالا ببرید. بیش از 40 نوع سلاح مناسب برای باز کردن و استفاده از بازی وجود دارد که امکان ارتقاء دادن آن ها نیز وجود دارد که قدرت سلاح را می توان از طریق افزایش داد. حال با آشنایی با بازی از طریق توضیحات داده شده، حاظریت وارد دنیای تعاملی و نسبتا پیکسلی شوید؟ می توانید آخرین و جدیدترین ورژن بازی Craft Shooting از طریق مراجعه به ادامه مطلب دانلود نمایید!

ویژگی های بازی Craft Shooting

– ده ها نوع سلاح با قابلیت ارتقاء

– گرافیک با کیفیت و خوب برای سرگرمی

– جهان تعاملی با شبیه سازی دنیای پیکسلی مانند

– مبارزه با بازیکنان واقعی بر روی نقشه های مختلف

– شلیک اتوماتیک و هدف گیری اتوماتیک در نزدیک

– مبارزه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در حالت آنلاین

– وجود حالت های مختلف با جذابیت متفاوت

– پوسته های متعدد منحصر به فرد

– افزایش دادن سطح خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.