دانلود Versus Fight 11.14 – بازی در مقابل مبارز برای اندروید

انتشار: 29 تیر 1397
ورژن: 11.14
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Versus Fight 11.14 – بازی در مقابل مبارز برای اندروید

Versus Fight بازی جدید در سبک بازی های آنلاین اکشن و با ترکیب استراتژی برای سیستم عامل اندروید می باشد که منتشر در مارکت گوگل پلی از سوی استودیو بازی سازی Azur Interactive Games Limited  است. این یک بازی مبتنی بر نوبه خود و اعتیاد آور است که در آن شما می توانید یک شخصیت را انتخاب کنید و به مبارزه با دیگر بازیکنان ازسراسر جهان در جنگ های زمان واقعی بپردازید. نحوه بازی به شکلی است که در آن شما و حریف خود به نوبه خود به یک دیگر حمله و دفاع خواهید کرد تا در آخر با امتیازات بدست آمده نفر و مبارز برنده معلوم شود. حرکات منحصر به فردی را می توانید به نوبه خود به نمایش بگذارید تا حریف را شکیت دهید.

در بازی شما در کل خواهید توانست یکی از 12 شخصیت منحصر به فرد را با توانایی های منحصر به فرد خود و بیش از 30 پوسته انتخاب کنید! همچنین از این رو مهارت های مورد نظر خود را انتخاب کنید، سلاح را طراحی نمایید و وارد عرصه نبرد شوید. هرچه بیشتر برنده شوید، رتبه و لیگ بالاتر برای شما تعلق خواهد گرفت و قدرت بیشتری نسبت به دیگران می توانید داشته باشید. راه دیگری برای شکست دادن مخالفان در بازی وجود دارد که رفته رفته می توانید آن ها را باز کنید. بازی Versus Fight بخاطر آنلاین بودن و چالش کشیدن بازیکنان از سراسر جهان در موبایل های اندروید، امکان ایجاد کردن قبیله را نیز می دهد که می توانید اعضای تیم را برای خود داشته باشید و با جذابیت بیشتر بازی را دنبال کنید!

ویژگی های بازی Versus Fight

– انتخاب و ساخت مبارز خود برای شرکت در جنگ و مبارزه

– سفارشی نمودن برخی از موارد موجود در بازی

– پرداختن به مبارزه شمشیری با مبارزها

– پرداختن به جنگ قبیله ای از طریق ساخت قبیله

– وجود شخصیت قهرمانان مختلف برای انتخاب شروع مبارزه

– روبات مبارز و محافظ زمین به نام تیتان

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.