دانلود Stonies 1.2.4.4 – بازی شبیه سازی انسان های اولیه برای اندروید

انتشار: 4 شهریور 1397
ورژن: 1.33.021
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Stonies 1.2.4.4 – بازی شبیه سازی انسان های اولیه برای اندروید

Stonies یک بازی زیبا و جذاب که کاربران را به چندصدهزار سال پیش می برد! یعنی زمانی که انسان ها تازه آتش و زندگی را کشف کرده بودند. درست است، این بازی با هدف شبیه سازی زندگی انسان های اولیه طراحی شده است که توسط استودیو بازی سازی upjers GmbH منتشر یافته برای سیستم عامل اندروید است. شما در بازی با انواع و اکثر کارهای زندگی اولیه آشنا خواهید شد و باید به اونا کمک کنید تا بتوانند زندگی امن و خوبی را داشته باشند. ساخت خانه، شکار کردن حیوانات، پیدا کردن مکان و کشف بسیاری دیگر از موارد بخشی از این بازی است در که نوع خود می تواند ساعت ها سرگرمتان کند. در کل شما شاهد یک جهان فوق العاده و پرچالش خواهید بود که باید در آن از بسیاری چالش ها عبور کنید.

بازی Stonies شما را در محیطه ای مختلف و در نتیجه توی زندگی انسان ها قرار خواهد داد که باید به پیشرفت کردن آن ها کمک کنید. موارد جدید را کشف کنید، زندگی بی خطر را فراهم نمایید، خانه های امن را بسازید و بسیاری دیگر که هر کدام از کارهای در راستای پیشرفت دادن زندگی است. بازی Stonies از طراحی با کیفیت با گرافیک عالی و تناسبی نسبت به حجم بازی برخوردار است که یک بازی شبیه سازی عالی را به ارمغن می آورد. امتیاز مناسب 4.4 از 5.0 با بیش از یک میلیون بار دانلود کسب کند و به یک بازی جذاب و زیبا اندروید تبدیل شود!

ویژگی های بازی Stonies :

– برداشت میوه ها از رطریق درختان

– تولید سلاح از مصنوعات چوبی، سنگ های نجاری و موارد دیگر

– گسترش دادن محل زندگی به همراه روستای خود

– تجربه گرافیکی منحصر به فرد

– تلاش برای کشف موارد جدید

– وجود چالش های خطرناک و مختلفشظ

دانلود Stonies 1.2.4.4 – بازی شبیه سازی انسان های اولیه برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.