دانلود Idle Shop Empire 1.5.2 – بازی امپراتوری فروشگاه برای اندروید

انتشار: 25 مرداد 1397
ورژن: 1.5.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Idle Shop Empire 1.5.2 – بازی امپراتوری فروشگاه برای اندروید

Idle Shop Empire یکی از بازی های جذاب و زیبای مدیریت برای سیستم عامل اندروید است که توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی GAMEBROS Dev. برای موبایل است. در این بازی زیبا شما به مدیریت فروشگاه می پردازید و تنها فکر شما باید پیشرفت کردن آن باشد تا سود خود را چند برابر کنید. با مدیریت فروشگاه و مغازه ها و سود خالص خود، تبدیل به یک سرمایه گذار و سرمایه دار خیلی مهم بازاری خواهید شد. شما باید سرمایه گذاری خود را گسترش دهید و با تقویت صندوق های خود و ارتقاء سهام خود شاهد افزایش چند برابر مالی باشید که بسیار برای شما سودمند است! بازی Idle Shop Empire علاوه بر سیستم ارتقاء، دارای محصولات متنوع برای باز کردن و بهره بردن از آن است که می توانید محصولات جدید را باز کنید و پتانسیل مشتری را فراهم نمایید.

در کل محصولات موجود در بازی به تعداد 20 عدد می باشد و همچنین می توانید به مدیریت 20 نوع فروشگاه بزرگ و کوچک از لحاظ های مختلف بپردازید. هر فروشگاه دارای تنظیمات می باشد که می توانید تنظیمات را به گونه ای اعمال دهید تا درآمد بیشتری داشته باشید. بازی Idle Shop Empire از سیستم آفلاین کسب و کار نیز برخوردار است که باعث می شود تا موقع که شما گوشی را خاموش کرده اید و به نوعی آفلاین هستید، پول های کسب شده را دریافت نمایید. 10 ها هزار دانلود به همراه امتیاز عالی 4.6 از 5.0 آماری است که این بازی زیبا در مارکت گوگل کسب کرده است.

ویژگی های بازی Idle Shop Empire

– بازی سرگرم کننده

– امکان اعمال تنظیمات برای فروشگاه های خود جهت درآمد بیشتر

– دریافت پول نقد حتی در موقع آفلاین و خاموش بودن شما

– وجود 20 محصول عالی جهت بازی کردن

– مدیریت 20 نوع فروشگاه مختلف از کوچک و بزرگ

– سیستم ارتقاء جهت ارتقاء دادن برخی از موارد

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.