دانلود Stonies 1.2.4.4 – بازی شبیه سازی انسان های اولیه برای اندروید

انتشار: 4 شهریور 1397
ورژن: 1.33.021
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Stonies 1.2.4.4 – بازی شبیه سازی انسان های اولیه برای اندروید

Stonies یک بازی زیبا و جذاب که کاربران را به چندصدهزار سال پیش می برد! یعنی زمانی که انسان ها تازه آتش و زندگی را کشف کرده بودند. درست است، این بازی با هدف شبیه سازی زندگی انسان های اولیه طراحی شده است که توسط استودیو بازی سازی upjers GmbH منتشر یافته برای سیستم عامل اندروید است. شما در بازی با انواع و اکثر کارهای زندگی اولیه آشنا خواهید شد و باید به اونا کمک کنید تا بتوانند زندگی امن و خوبی را داشته باشند. ساخت خانه، شکار کردن حیوانات، پیدا کردن مکان و کشف بسیاری دیگر از موارد بخشی از این بازی است در که نوع خود می تواند ساعت ها سرگرمتان کند. در کل شما شاهد یک جهان فوق العاده و پرچالش خواهید بود که باید در آن از بسیاری چالش ها عبور کنید.

بازی Stonies شما را در محیطه ای مختلف و در نتیجه توی زندگی انسان ها قرار خواهد داد که باید به پیشرفت کردن آن ها کمک کنید. موارد جدید را کشف کنید، زندگی بی خطر را فراهم نمایید، خانه های امن را بسازید و بسیاری دیگر که هر کدام از کارهای در راستای پیشرفت دادن زندگی است. بازی Stonies از طراحی با کیفیت با گرافیک عالی و تناسبی نسبت به حجم بازی برخوردار است که یک بازی شبیه سازی عالی را به ارمغن می آورد. امتیاز مناسب 4.4 از 5.0 با بیش از یک میلیون بار دانلود کسب کند و به یک بازی جذاب و زیبا اندروید تبدیل شود!

ویژگی های بازی Stonies

– برداشت میوه ها از رطریق درختان

– تولید سلاح از مصنوعات چوبی، سنگ های نجاری و موارد دیگر

– گسترش دادن محل زندگی به همراه روستای خود

– تجربه گرافیکی منحصر به فرد

– تلاش برای کشف موارد جدید

– وجود چالش های خطرناک و مختلفشظ

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.