دانلود Flight Sim 2018 1.0.2 – بازی شبیه سازی خلبان هواپیما اندروید

انتشار: 21 مرداد 1397
ورژن: 1.0.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Flight Sim 2018 1.0.2 – بازی شبیه سازی خلبان هواپیما اندروید

Flight Sim 2018 بازی جدید و منتشر یافته در سبک بازی های پرواز و شبیه سازی برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسعه یافته توسط استودیو Ovidiu Pop در مارکت گوگول پلی به صورت رایگان است. انی بازی مناسب برای کاربران و طرفداران بازی های خلبانی و هواپیما سواری می باشد که در آن باید به هدایت صحیح و دقیق هواپیما بپردازید. شما در بازی یک نقشه جهانی را خواهید دید که در آن برای کشف و انتخاب شگفت انگیز از هواپیماهای واقع گرایانه خود را به بازی خواهید زد. لذت بردن از تجربه کاملا مبهم بخشی جذاب از این بازی زیبا و آرام است که شما را به اوج آسمان می برد تا بتوانید تجربه عالی را از بازی های هواپیما و خلبانی کسب کنید.

بازی Flight Sim 2018 ارائه شده توسط کنترل پرواز بسیار جذاب، فضای داخلی واقع بینانه و جلوه های صوتی، چرخه کامل روز و شب و سناریوهای آب و هوایی چالش برانگیز می باشد. در این شبیه ساز پرواز شما می توانید در سراسر جهان بین یک انتخاب بزرگ از شهرهای واقعی و فرودگاه ها پرواز کنید. هنگامی که موقع فرود شما رسید، باید با عبور از چالش صحیح و دقیق بدون هیچ مانع به پایان رسانید. حال در بازی Flight Sim جهانی باز و لذت بخش برای پرواز در انتظار شما است ، وارد بازی شوید و هواپیما خود را انتخاب و به اوج آسمان بزنید.

ویژگی های بازی Flight Sim 2018

– بسیاری از هواپیماها برای انتخاب

– نقشه ای از جهان باز

– چرخه هوایی شب و روز

– کنترل پرواز واقع گرایانه از طریق فرمان شیب، دکمه یا اهرم

– کابین هواپیما واقعی از زاویه های مختلف هدایت

– سیستم های آب و هوایی دینامیکی

– طراحی شده به صورت دقیق برای تلفن های همراه

– داشتن ارتباط رادیویی پرداز

– درخواست هواپیماهای جدید و یا ویژگی های در صفحات اجتماعی

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.