دانلود Blocky Farm 1.2.53 – بازی زیبای مزرعه بلوکی برای اندروید

انتشار: 23 مرداد 1397
ورژن: 1.2.53
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Blocky Farm 1.2.53 – بازی زیبای مزرعه بلوکی برای اندروید

وارد جهان زبیبا و بسیار عالی Blocky Farm شوید! مزرعه خود را از صفر برای ساختن شروع کنید و آن را برای گسترش مزرعه ادامه دهید. در آن شما می توانید به مرقابت از زمین های خود و مدیریت آن ها، نگهداری از حیوانات، زمینه های کاشت و برداشت، تحویل کالا به شهر و ایجاد دوستی با شهروندان و … بپردازید که کمک می کند تا بتوانید بازی را به صورت موفق آمیز پشت سربگذارید. شما رفته رفته می توانید موارد بسیاری را باز کنید و برای آن کاشت و تولید را در نظر بگیرید که به پیشرفت مزرعه نیز کمک می کند. همچنین بازی Blocky Farm از مکان های مزرعه داری بسیار و عالی برخوردار است که یک بازی مزعه داری کامل به وجود می آورد که می تواند ساعت ها شما را به ماهیگیری، کاشت و زارعت، نگهداری از حیوانات و … مشغول کند!

بازی Blocky Farm از سیستم تغییر آب و هوایی برخوردار است که شما می توانید آب و هوای متعدد را در آن مشاهده نمایید. همچنین طراحی بازی به گونه است که از گرافیک پیکسلی با کیفیت بسیار عالی برخوردار است و جذابیت بازی را افزایش داده است و حتی از این رو می توان گفت بازی مبتنی بر فیزیک ساخته شده است. در هر حال بازی  طراحی توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Jet Toast است که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان برای اندروید عرضه شده و توانسته امتیاز بسیار عالی 4.8 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Blocky Farm

– مدیریت مزرعه خود و ارتقاء دادن ساختمان های خود

– ایحاد دوستی و روابط خوب با دوستان

– سیستم منحصر به فرد نگهداری از حیونانات

– مزرعه با تراکتور با سیستم درایو مبتنی بر فیزیک

– ماهیگیری، شنا توسط قایق و گرفتن 16 گونه منحصر به فرد

– رقابت با سایر کشاورزان و رقابت با رویدادهای جهانی

– تغییر سیستم آب و هوا در بازی

– گرافیک بازی پکسیلی با کیفیت بسیار

– گیم پلی صاف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.