دانلود World War Rising 5.0.12.50 – بازی جنگ جهانی برای اندروید

انتشار: 9 بهمن 1398
ورژن: 5.0.12.50
دانلود World War Rising 5.0.12.50 – بازی جنگ جهانی برای اندروید

World War Rising به ترجمه فارسی ( جنگ جهانی رو به افزایش ) یک بازی عالی و جذاب در سبک استراتژیک همانند دیگر بازی های جنگ جهانی است که در آن کشورها با چالش جنگ رو به رو هستند. این بازی برای موبایل اندروید ، طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Mobile War LLC می باشد که بدون دیتا بوده و با حجم تقریبی 100 مگابایت است. در بازی World War Rising شما می توانید شاهد آتیشی شدن جهان و جنگ فوق العاده کشورهای قدرتمند جهانی باشید که شما نیز در آن نقش موثری در باخت و پیروزی ها به وجود خواهید آورد. لشکر و ارتش خود را مدیریت نمایید ، دستورهای جنگی و استراتژیک صادر کنید، قادامات جنگی انجام دهید، باز کردن موارد و … از ویژگی های بازی است.

در این بازی سرگرم کننده و جهانی استراتژی نخبگان ، نیروهای خود را در برابر دشمن خود مستقر کنید! برای پیوستن به پیروزی در نقشه ، به اتحاد بپردازید و جعل کنید یا از منابع مزرعه مستقل بمانید و یک دژ حماسی بسازید. این همه را برای بزرگی در معرض خطر قرار دهید زیرا سبک خود را در این MMORPG سرگرم کننده از استراتژی نظامی بازی می کنید!

ویژگی های بازی World War Rising

  • جنگ جهانی واقعی با چهار میلبون بازیکن
  • وجود تسلیحات و تجهیزات دقیق از WWI و WW2 در دوران مدرن
  •  پایه ای بسازید که طی یک قرن از فناوری نظامی تکامل یابد
  • مستقر کردن نیروهای خود در یک نقشه جهانی راهپیمایی برای شکست دشمن در پایگاه های خود
  • یکی از اتحادیه های شوید و برای جنگ با دشمنان قویتر باشید
  • عمل کردن شجاعانه به عنوان یک ژنرال و فرماندی استراتژیک ارتش
  • گرافیک عالی متناسب با گیم پلی و حجم بازی
  • استفاده از حرکات و نقشه های تمام استراژی برای شکست حریفان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.