دانلود Alien Creeps TD 2.30.0 – بازی خزش بیگانه برای اندروید

انتشار: 2 بهمن 1398
ورژن: 2.30.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Alien Creeps TD 2.30.0 – بازی خزش بیگانه برای اندروید

Alien Creeps TD خزش بیگانه یک بازی عالی استراتژی از سوی استودیو Outplay Entertainment Ltd برای اندروید می باشد. این بازی همه ویژگی های یک بازی جنگی و استراتژیک را دارا است. در بازی شما در برایر حملات دشمنان با سلاح های قدرتمندی که دارید دفاع می کنید و میشه گفت یک جنگ تمام عیار را بین زمینی ها و فضایی ها به وجود آمده که قصد فضایی ها از این جنگ، تصرف زمین است که می خواهند بر زمین حکومت کنند! شما باید با آن ها وارد نبردهای سخت شوید و آن ها را شکست دهید تا قدرت خود را حفظ کرده باشید. این بازی زیبا دارای سلاح های مختلفی است که می توایند آن ها را ارتقاء دهید تا قدرت بیشتری داشته باشند.

بازی Alien Creeps TD ویژگی های بسیاری دارد که یک بازی جنگی استراتژیک فوق العاده را برای گوشی های اندروید به وجود آورده است و دارای کیفیت گرافیک خیره کننده ای است. این بازی زیبا و جذاب را از دست ندید و همین الان جدیدترین نسخه بازی را در ادامه مطلب از لینک مستقیم دریافت نمایید!

برخی از امکانات و ویژگی های بازی Alien Creeps TD

– کیفیت گرافیک عالی

– 50 سطح مواد منفجره

– دفاع از زمین با برج های قدرتمند

– امکان ارتقاء سلاح ها و افزایش قدرت آن ها

– افزایش چالش و استراتژی در 3 حالت بازی هیجان

– استقرار قهرمانان و پیاده نظام خود در سراسر تنوع از چارچوب خواستار

– امکان تدبیر دفاع نهایی با آرایه ای از برج های ویرانگر

– باز کردن قدرتمند برج ها و توانایی های خود برای کمک به دفاع جدید

– دعوت از متحدان برای پیوستن به این جنگ تمام عیار و به اشتراک گذاری حملات هوایی و کمکی با آنها!

– قابلیت حمله رعد اسا از طریق امواج در سرعت بالا

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.