دانلود Boom Beach 4.0.77 – بازی استراتژی ساحل بوم اندروید

انتشار: 9 آذر 1398
ورژن: 38.106
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Boom Beach 4.0.77 – بازی استراتژی ساحل بوم اندروید

Boom Beach بازی فوق العاده که در سبک محبوب استراتژی در سال 2013 برای پلتفرم موبایل (اندروید و آی او اس) طراحی شده است. با یک طرح همراه شوید یا با شکست مواجه شوید! در بازی شما مانند بسیاری از بازی های استراتژیک آنلاین باید به استخدام نیرو برای ارتش خود می بپردازید و برای آزاد کردن اسیران و باز کردن اسرار این بهشت ​​استوایی به پایگاه های دشمن حمله خواهید کرد. وجود صدها پایگاه دشمن که می توانید ارتش خود را به سوی آن ها حرکت دهید و به کلی نابودشان نمایید! البته دشمنان دیگر نیز به شما حمله خواهند کرد که باید جلوی آن ها قدرت خود را نشان دهید استقامت کنید.

بازی Boom Beach مثل دیگر بازی های استراتژی آنلاین این امکان را می دهد تا در بازی به سایر بازیکنان بپیوندید تا یک نیروی غیرقابل توقف برای تشکیل مأموریت های همکاری داشته باشید و یک اتحاد شکت ناپذیر را به وجود بیاورید! این بازی زیبا و بسیار جذاب در مارکت گوگل پلی بیش از 50 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی دانلود شده است و با میلیون ها رای توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را کسب کند و خود را به یکی از بهترین پرطرفدارترین بازی های استراتژی آنلاین تبدیل نمایید!

ویژگی های بازی Boom Beach

– بسیار جذاب و هیجان انگیر!

– بازی با میلیون ها بازیکن دیگر و حمله به صدها پایگاه دشمن برای غارت!

– نبرد برای کنترل منابع با ارزش برای ارتقاء پایگاه خود در برابر حملات دشمن

– کاوش یک مجمع الجزایر بزرگ گرمسیری و کشف قدرت مرموز از کریستال های زندگی

– امکان پیوستن به سایر بازیکنان برای ساخت یک نیروی غیرقابل توقف برای همکاری در جنگ ها!

– سرباز و قهرمانان مختلف برای اسخدام و ساخت ارتش قدرتمند خود

– رایگان برای بازی کردن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.