دانلود Revenge of Sultans 1.8.17 – بازی استراتژیک انتقام سلاطین اندروید

انتشار: 12 دی 1398
ورژن: 1.8.17
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Revenge of Sultans 1.8.17 – بازی استراتژیک انتقام سلاطین اندروید

Revenge of Sultans به فارسی می شود انتقام سلاطین بازی فوق العاده در سبک استراتژیک می باشد که برای گوشی های اندروید طراحی و منتشر شده است. ساخت حکومت خود از یک جزیره و باشکوه کردن آن برای مردمان خود با ورود به یک چالش بزرگ برای تبدیل شدن به پادشاهی قدرتمند! جمع آوری سربازان وفادار و ساخت ارتش قدرتمند و شکست ناپذیر برای حمله کردن به دشمنان خود، جهت جمع آوری غنایم بیشتر.  به وجود آوردن یک نبرد بین بازیکنان دیگر از سراسر جهان در زمان واقعی برای کسب پیروزی پر افتخار! زیبا سازی شهر و رسیدگی به وضعیت کلی حکومت خود، از دیگر کارهایی است که در بازی به آن می پردازید. در بازی فروشگاهی وجود دارد که می توانید همه نیازهای خود و حکومت را از آنجا تهیه نمایید که برای اینکار لازم به طلا است.

بازی Revenge of Sultans دارای گرافیک عالی و فوق العاده است و از زبان شیرین پارسی نیز پشتیبانی می کند! اگر شما نیز جزو دوستداران بازی های جذاب و هیجان انگیز استراتژی هستید؛ پیشنهاد ویژه داریم که بازی را از دست ندید و همین الان از سایت میلاد دانلود دریافت نمایید!

ویژگی های بازی Revenge of Sultans

– صدا گذاری جذاب و عالی

– وجود مکان های مختلف و تاریخی

– دارای گرافیک فوق العاده با زوم بالا!

– حمله کردن به دشمنان برای کسب و جمع آوری غنایم!

– حمله به دیگر بازیکنان از سراسر جهان به صورت آنلاین!

– ساخت حکومت و تشکیل ارتش خود

– راهنمای کامل برای آموزش بازی

– امکان دعوات دستان خود به بازی

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.