دانلود Sky Kingdoms – Castle Siege 0.1.0 – بازی استراتژی پادشاهی آسمان اندروید

انتشار: 17 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود Sky Kingdoms – Castle Siege 0.1.0 – بازی استراتژی پادشاهی آسمان اندروید

Sky Kingdoms – Castle Siege پادشاهی آسمان یک بازی اندروید در سبک استراتژی با طراحی و گیم پلی سرگرم کننده و جذاب می باشد که در مارکت استوری گوگل به صورت رایگان توسط استودیو بازی سازی Seven Pirates است. دنیای فانتزی جدید پر از اژدها، شوالیه ها و قلعه های شناور در انتظار شما برای تسخیر! قفقاز Ode در خطر است، به عنوان صاحب یک پادشاهی شناور در سرزمین مادری، این قله شماست که مجددا قصر را اداره کنید و تاج و تخت آسمانی خود را شروع نمایید. ساخت یک قلعه شناور بخشی از جذابیت بازی است که در آن می توانید به کنترل قلعه از لحاظ مختلف بر روی دید خود داشته باشید از مبارزه دشمنان اطلاع شوید.

قهرمانان شجاع از دنیای خارق العاده و زیبا در بازی وجود دارد که هر کدام از آن ها توانایی و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند که می توانید با به کارگیری آن ها در نظام خود، قدرت و تحولی عظیمی را برای شکست دشمنان آماده کنید. رقابت شما در بازی با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در یک سیستم آنلاین خواهید بود که می توانید از طریق آن به هیجان های بی نظیری دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید با دوستان و رقبا یک چت عالی و جذاب را نیز انجام دهید تا جذابیت مبارزات را بالا ببرید. بازی Sky Kingdoms – Castle Siege در مارکت گوگل پلی به تازگی منتشر شده است و توانسته در مدت کم به امتیاز عالی 4.7 از 5.0 با بیش از 100 هزار دانلود توسط کاربران دسترسی داشته باشید. وبسایت میلاد دانلود به عنوان اولین سایت ایرانی این بازی را معرفی و برای دانلود قرار می دهد

ویژگی های بازی Sky Kingdoms – Castle Siege

– ساخت قلعه شناور منحصر به فرد برای خود

– فرمان دادن برای تسخر تمام قاره ها موجود در بازی

– جمع آوری، آموزش، بازو، قهرمانان شجاع از دنیای خارق العاده

– رقابت با بازیکنان از سراسر جهان برای کسب قدرت نهایی

– امکان چت کردت و گفتگو با بازیکنان دیگر و دوستان

– کنترل قبیله و تعقیب دشمنان خود در هنگام فرار

– وجود اژدهای خانگی با طراحی زیبا و جذاب

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.