دانلود Forge of Empires 1.125.0 – بازی استراتژی ایجاد امپراطوری اندروید

انتشار: 16 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.125.0
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Forge of Empires 1.125.0 – بازی استراتژی ایجاد امپراطوری اندروید

Forge of Empires به فارسی ایجاد امپراطوری یک بازی عالی و پرطرفدار در سبک بازی های استراتژی از سوی استودیو InnoGames GmbH برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس طراحی و منتشر شده است. بر شهر کنترل کنید و رهبر یک پادشاهی مشتاق شوید که در آن خود را وارد گسترش امپراتوری جدید از داستان و و زندگی متفاوت کنید که با پیشرفت فوق العاده زمان رو به رو خواهید شد و یک حماسی عالی را به ارمغان خواهید آورد. نبرد با بازیکنان دیگر از سراسر جهان و اثبات مهارت های خود به عنوان یک پادشاه و جنگ سالار عالی که ثابت کردن آن نیز آسان نخواهد بود و شما را به چالش های جنگی و استراتژی خواهد کشید! کشف سرزمین های جدید و بسیاری دیگر از کشف ها یا پیشرفته و توسعه فناوری بخشی از کارهای مهم و اهمیت داری است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت. Forge of Empires یک بازی استراتژی عالی است که در مارکت گوگل با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کند.

ویژگی های بازی Forge of Empires

– ساخت شهر خود و گذر از عصر حجر به دوران مدرن و فراتر از آن!

– کشف سرزمین های جدید و کنترل والیات و پاداش های آنها

– انجام مذاکرات مختلف در مورد نبردها و حماشه های مختلف

– توسعه فن آوری های جدید و کشف ساختمان ها و کالاهای جدید

– نبرد با دیگر بازیکنان برای کسب پیروزی و پیشرفته سریع!

– تهیه لوازم برای تولید کالاها و رونق دادن به شهر خود

–  انجام تجارت کالا با همسایگان خود برای سود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.