دانلود Craft Warriors 1.7.1 – بازی استراتژی مهارت جنگجویان اندروید

انتشار: 2 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.7.1
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Craft Warriors 1.7.1 – بازی استراتژی مهارت جنگجویان اندروید

Craft Warriors بازی زیبا با طراح گرافیک 2 بعد در سبک بازی های شبیه سازی و استراتژی برای سیستم عامل های اندروید و او اس طراحی و عرضه شده است که ما در این مطلب نسخه اندروید را آن را قصد داریم برای اولین بار در ایران بین وبسایت های دیگر معرفی کنیم. در بازی سرگرم کننده و زیبا شما شاهد نسل جدیدی تز یک بازی استراتژی زمان واقعی خواهید شد! در بازی شما باید شخصیت های اصلی خود را بسازید، حزب خود را تشکیل می دهید و برای مبارزه کردن با بازیکنان دیگر از سراسر جهان آماده شوید. ارتقاء دادن برخی از موارد از جمله ساختمان ها و … باعث شهرت شما و بازگرداندن شکوه باستانی می شود که در نهایت قدرت شما چندان برابر خواهد شد!

سلاح و تجهیزات قابل ارتقاء بسیاری وجود دارد که در حکومت شما برای بدست آوردن و جنگیدن در مقابل حریفان کمک می کند. اکصر چالش های شما بر روی گسترش جزب می باشد که هر گقدر حزب و گروهتان قویتر باشد بهتر خواهید توانسته مقابل حریفان خود ایتسادگی کنتید یا به شهرهای آن ها حمله نمایید. در این بازی آنلاین نیز امکان ایجاد قبیله و متحد شدن با دیگر بازیکنان از سرار جهان وجود دارد که برای حمله های گروهی و بسیاری دیگر از کارها می توانید در آنجا برنامه ریزی کنید. Craft Warriors در مارکت گوگل پلی بیش از 100 هزار بار دانلود شده است و از این رو توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را کسب کند.

ویژگی های بازی Craft Warriors

– تشکل دادن حزب خود و تلاش برای افزایش قدرت

– امکان ارتقا تجهیزات سلاح های متعدد!

– وجود توانایی و مهارت های مختلف با امکان ارتقاء

– حمله به شهر های حریف و جمع آوری منابع خود

– ایجاد قبیله و متحدان شدن با بازیکنان دیگر

– خلق کردن و طراحی شخصیت های اصلی خود

بازگرداندن و ارتقا دادن امکانات برای ساختن شهرت و شکوه سابق حکومتی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.