دانلود Fist of Truth – Magic Storm 1.5.1 – بازی استراتژی مشت حقیقت اندروید

انتشار: 7 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.5.1
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Fist of Truth – Magic Storm 1.5.1 – بازی استراتژی مشت حقیقت اندروید

Fist of Truth – Magic Storm (مشت حقیقت) یک بازی استراتژی و فانتزی از طرف استودیو یازی سازی Funcell برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در این مطلب به عنوان اولین سایت ایرانی قصد معرفی و قرار دادن این بازی زیبا را جهت دانلود داریم، که امید واریم مورد پسند شما قرار گرفته باشد. در بازی مشت حقیقت، شما می توانید قهرمانان را احضار کرده و آنها را بر روی مشت تیانان مستقر کنید تا دشمنان خود را در یک بازی آنلاین هیجانی شکست دهید. شما فقط برای 2 دقیقه جهت رقابت با بازیکنان دیگر نیاز دارید که در آن به کارهای مختلف از جمله ترکیب بیش از 700 قهرمان و کارت طلسم در 7 مسابقه و ترکیب و ایجاد استراتژی نهایی خواهید پرداخت تا بتوانید به راحتی از طریق استفاده تاکتیک های استراتژیک حریفان خود را از سراسر جهان شکست هید!

این بازی عالی بسیار سریع و آسان است که در آن پس از اتمام آموزش می توانید به صورت سریع عرشه کارت خود را شکل دهید و ماجراجویی را در جهان حقیقت آغاز کنید. در بازی همه چیز طراحی شده است تا تجربه بازی شما آسان و سرگرم کننده باشد تا بتوانید از بازی لذت ببرید. بازی شمت حققیقت با نام Fist of Truth – Magic Storm در مارکت گوگل پلی عرضه شده است که توانسته امتیاز عالی را 4.5 از 5.0 را به همراه 100 هزار دانلود کسب کرده است که دارای گرافیک سبک منحصر به فرد با شخصیت های خنده دار و طراحی مینیمالیستی می باشد که می توانید ساعت ها کاربران اندرویدی را به بازی آنلاین و زمان واقعی استراتژی وارد کند!

ویژگی های بازی Fist of Truth – Magic Storm

– سریع و آسان  از عرضه تا شکل گیری قهرمانان خود

– گرافیک سبک منحصر به فرد با شخصیت های خنده دار!

– جمع آوری بیش از 700 قهرمان عرشه در میان 7 نژاد

– امکان سفارشی کردن عرشه مخصوص از ترکیب مختلف

– شروع به دوئل جادویی در زمان واقعی با بازیکنان دیکر

– پشتیبانی از چندین زبان مختلف دیگر در بازی

– بیش از 500 مرحله را در 8 گروه مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.