دانلود Redbros 3.07 – بازی ماجراجویی برادران سرخ (راندبرز) برای اندروید

انتشار: 28 آبان 1396
ورژن: 3.07
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Redbros 3.07 – بازی ماجراجویی برادران سرخ (راندبرز) برای اندروید

Redbros بازی کم حجم و عالی در سبک بازی های ماجراجویی و پازل برای سیستم عامل اندروید می باشد. در بازی شما به عنوان یک فرمانده شجاع و قدرتمند نیروهای خود را به طور مستقیم هدابت می نمایید! آنها بیشتر به تماشای سفارشی شما می پردازند. به برج برسید، قهرمانانی که توسط دشمنان گرفتار شده اند را نجات دهید و پادشاه اسکلت را با آنها شکست دهید! نحوه بازی به شکلی است که فقط با انگشت خود هر شکل بکشید سربازان شما به هر سمتی که کشیدید خواهند رفت که در نتیجه می توان گفت کنترل آن ها بسیار آسان، ولی به دقت نیاز دارد تا سربازانتان دچار اشتباه شما نشوند. با شکل گیری و تاکتیک های خود بیایید بیش از 20 قهرمان را با یک ضربه تند و سریع کنترل کنید و از دو انگشت برای تقسیم کردن و ارسال نیروهای خود به مکان های مختلف استفاده کنید تا کنترل و تسلط کاملی بر بازی داشته باشید. بازی Redbros بسیار جذاب و ساده برای بازی کردن است که یک سرگرمی زیبا را برای کاربران اندروید فراهم می کند!

برخی از ویژگی های بازی Redbros

  • کم حجم با گرافیک جذاب و با کیفیت بالا
  • وجود تله های بسیار در مسیر مبارزه با دشمنان
  • داستان بازی جذاب از نجات دادن دوستان خود از قلعه و حمله به پاشاه دشمنان!
  • کنترل آسان و ساده سربازان با کشیدن انگشت خود به مسیر مورد نظر
  • جمع آوری و انتخاب بیش از 47 قهرمان در بازی با توانایی های منحصر به فرد
  • گیم پلی ترکیبی از پر از ماجراجویی و وجود پازل های مختلف
  • وجود بیش از 100 مرحله جذاب و عالی برای بازی
  • باز کردن طلسم های مختلف و شگفت انگیز برای قدرت بیشتر
  • وجود سلاح های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.