دانلود Tactical Monsters Rumble Arena 1.0.1 – بازی هیولا تاکتیکی رامبل آرنا اندروید

انتشار: 17 آبان 1396
ورژن: 1.0.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Tactical Monsters Rumble Arena 1.0.1 – بازی هیولا تاکتیکی رامبل آرنا اندروید

Tactical Monsters Rumble Arena بازی جدید اندروید در سبک بازی های استراتژیک نبرد است که در این مطلب قصد داریم، آن را برای شما کاربران گرامی قرار دهیم تا از آن لذت ببرید! از آنجا که این یک بازی اجتماعی با قبیله ها است، شما می توانید هیولاها را با دیگران به اشتراک بگذارید و در نبردهای مختلف با هیولاهای قدرتمند خود را به نمایش بگذارید تا دیگران نیز از شما حساب ببرند! جمع آوری و بازکردن تمام هیولاهای خطرناک برای مبارزه با دسمنان خود تا بتوانید آن ها را به راحتی شکست دهید و قدرت خود را روز به روز افزایش دهید. تجربه هیجان کوتاه مسابقات PVP در زمان واقعی که هدف از نبرد بالا بردن قدرت خود در مقابل دیگران است و باید در نظر داشته باشید که آن ها نیز هیولاهای بسیاری را برای مبارزه با شما وارد میدان جنگ خواهند کرد!

Tactical Monsters یک گیم پلی بازی تاکتیکی با سیستم عامل مبتنی بر نوبه خود با هیولاها از تمام زمان و فضا است. در ان شاهد هیولاهای فانتزی و مختلف مانند: مدوزا و گریفین و … خواهید بود. اگر شما نیز دوستدار بازی های آنلایک مبارزه در زمان واقعی با هیولا هستید؟ پس حتما این بازی زیبا و جذاب را از دست ندید!

ویژگی های بازی Tactical Monsters Rumble Arena

  • امکان برقرار چت با دیگر قبلیه های متحد شده با شما
  • ارتقا هیولاها خود برای باز کردن مهارت های هیجان انگیز و مخرب
  • نبرد از طریق حالت ماجراجویی برای استخدام هیولا منحصر به فرد
  • ساخت یک قبیله برای به اشتراک گذاشتن کارت ها و ساختن جامعه نبرد
  • دارای حالت جنگ چریکی (حالت زنده ماندن) برای شکستن BOSSES بی پایان!
  • کشف آیتم های رایگان، پاداش ها و هیولا از چک های روزانه و پاداش فروشگاه بازی
  • وجود و امکان بازیکنان دوئل در زمان واقعی PVP به صورت آنلاین!
  • یاد گرفتن تاکتیک های مختلف نبرد با تماشای بهترین دوئل
  • بحث و استراتژی با همتایان خود در چت روم و چت جهان.
  • امکان تنظیمات کردن پوسته های دفاع بهینه خود در بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.