دانلود Dragons of Atlantis 7.1.0 – بازی استراتژی اژدها آتلانتیس اندروید

انتشار: 4 آبان 1396
ورژن: 7.1.0
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Dragons of Atlantis 7.1.0 – بازی استراتژی اژدها آتلانتیس اندروید

ساخت پادشاهی جدید از اژدهای مختلف در بازی استراتژی و جدید Dragons of Atlantis در گوشی های اندروید! میلیون ها بازیکن به عنوان بازیابی شکوه های از دست رفته اژدها آتلانتیس در بازی وجود دارند؛ اژدها ها در حال مرگ هستند و کار شما در بازی بازسازی شهرهای ویران شده، کشف حکمت باستانی و ذخیره اژدها آتلانتیس است! ارتقاء دادن افسانه هایی از اژدها را به عنوان ساخت پادشاهی حماسی برای حکومت آسمان آتلانتیس! نبرد علیه میلیونها بازیکن آنلاین و تسلط بر قلعه باستانی آتلانتیس هدف نهایی شما می باشد که می توانید با تلاش به آن دست یافت! همچنین شما می توانید با افزایش اژدهای خود برای آموزش ها، قدرت خود را به صورت چشمگیری ارتقاء دهید سا به نوعی افزایش!

بازی Dragons of Atlantis دارای محیط گرافیکی جذاب از پروش و ارتقاء اژدهای دوست داشتنی است که حتی به جنگ به دیگرا بازیکنان از سراسر جهان خواهید پرداخت!  این در مارکت گوگل پلی نزدیک به 10 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را نام خود ثبت کند!

ویژگی های بازی Dragons of Atlantis

  • پروش و آموزش اژدهای مختلف 3D در محیط های HD
  • بالا بردن و آموزش قدرتمند اژدها در محیط های کاملا تعاملی
  • آماده شدن برای اژدها در مقابل مبارزه اژدها در آتش جنگ های جدید نبرد!
  • امکان سفارشی کردن اژدهای خود و افزایش توانایی های ویژه از طریق اسرار باستان با تکامل!
  • برنامه ریزی استراتژی در زمان واقعی با میلیون ها بازیکن برای شکست دادن نیروهای مخالف!
  • انتقام آتلانتیس در قلمرو عرفانی از ماموریت های حماسی
  • ساخت انجمن اتحادیه و متحد شدن با دیگر بازیکنان
  • وجود یک قالی مسطح برای مبارزه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.

اکانت بازار