دانلود Heroes Evolved 1.1.19.0 – بازی استراتژی قهرمانان تکامل یافته اندروید

انتشار: 1 آبان 1396
ورژن: 1.1.19.0
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود Heroes Evolved 1.1.19.0 – بازی استراتژی قهرمانان تکامل یافته اندروید

Heroes Evolved به ترجمه فارسی (قهرمانان تکامل یافته) بازی جذاب و هیجان انگیز مبارزه ای در سبک بازی های آنلاین و استراتژیک برای گوشی های اندروید به صورت رایگان می باشد! استاد افسانه ای کونگ فو به شکست می پیوندد! کنترل او در دستان شماست و می توانید با لگد و ضربات کشنده ای خود حریف را از شکست دهید و خود را به یکی از مبارزان حرفه ای بازی تبدیل نمایید! قهرمانان انحصاری باز می گردند، رقابت سرگرم کننده و چالبش انگیز که هر مبارزه حکم استاد شدن را برای شما خواهد داشت. در بازی شما به صورت دو نفره و آنلاین با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به مبارزه های زنده و جذاب خواهید پرداخت که هدف شما پیروزی و کسب افتخارات مبارزه است که باید توانایی و مهارت خود را به اجرا بگذارید!

بازی Heroes Evolved در مارکت اندروید گوگل نزدیک به 10 میلیون بار دانلود شده است و شما نیز می توانید با نصب این بازی زیبا خودتان را در عرصه نبرد آنلاین ثابت کنید که قهرمانان تکامل یافته است!

ویژگی های بازی Heroes Evolved

  • امکان سفارشی کردن قهرمانان مختلف بازی
  • دارای جنگ های طراحی شده برای جلسات بازی پخش کوتاه!
  • پخش چندگانه بازی با انتخاب لیست پخش فوق العاده جدی و بی نظیر!
  • ایجاد کردن یک قبیله برای جمع آوری قهرمانان و متحد شدن برای شکست دشمنان
  • وحود بیش از 40 شخصیت قابل پخش منحصر به فرد، مانند کارشناسی استاد کونگ فو و …
  • کنترل های انقلابی بازی برای مهارت های کشنده با حرکات زیبا و بسیار خظرناک!
  • پشتیبانی کردن از چند زبان مختلف برای اجرا در بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.