دانلود Vlogger Go Viral – Tuber Game 2.7.1 – بازی استراتژی ولاگر گو ویرال اندروید

انتشار: 5 خرداد 1397
ورژن: 2.7.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Vlogger Go Viral – Tuber Game 2.7.1 – بازی استراتژی ولاگر گو ویرال اندروید

Vlogger Go Viral – Tuber Game بازی بسیار عالی و پرطرفدار در سیستم عامل محبوب اندروید با سبک جذاب استراتژی می باشد که معرفی شده و عرضه شده در گوگل توسط استودیو بازی سازی Tapps Games است. این بازی همانند بازی کلیکر بیکار می باشد که در آن باید با ویروس های متفاوت مقابله کنید و همه تلاش خود را برای بالا بردن سطح خود انجام دهید. در ابتدا شاید فکر کنید ، بازی اصلا سرگرم کننده و جذاب نیست! ولی بعد چند دقیقه که مشغول بازی شدید، می توانید جذابیت را در آن درک کنید! بازی کلا داستان جذاب و متفاوتی دارد که هر بازی دیگر در این سبک با این حالت بازی و داستان کمیاب است که در آن به کارهای مختلف از جمله تولید فیلم ها، مدیریت کانال خود، به دست آوردن میلیون ها نفر از مشترکین ارتقاء دادن تجهیزات مورد نیاز و … خواهید پرداخت!

نظرات مربوط به کانال خود را دنبال کنید تا کشف کنید که روند بازی چیست و از کجا شروع می شود! یکی از هدف های مهم شما در بازی ثروتمند شدن است که باید در این رابط به خوبی و با برنامه ریزی جلو برید تا بتوانید به نتایج و پیشرفت جذاب برسید. بازی Vlogger Go Viral دارای کیفیت گرافیک جذاب و زیبا از طراحی و شکل شمایل سرگرم کننده است که در مارکت گوگل پلی استوری به صورت رایگان منتشر یافته است و توانسته به آمار عالی که عبارت است از بیش از 10 میلیون بار دانلود و امتیاز عالی 4.8 از 5.0 دست یابد که به نوعی آمار خیره کننده ای است!

ویژگی های بازی Vlogger Go Viral – Tuber Game

– گیم پلی جذاب و سرگرم کننده

– دنیای متفاوت از ساخت و سازهای ویدیو و اشتراک گذاری آن ها

– دها تن از ارتقاء برای تجهیزات و استودیو خانگی

– امکان انتخاب موضوعات مختلف از جمله گربه ها، سگ ها، مواد غذایی و …

– مدیریت کانال خود و تغییرات بسیار در آن برای جذب طرفداران

– تماشا کردن فیلم ها ساخته شده به دست خود

– ویروسی شدن استودیو و فیلم ها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.