دانلود King’s Bounty: Legions 1.10.50 – بازی استراتژی بخشش پادشاهی اندروید

انتشار: 5 خرداد 1397
ورژن: 1.10.50
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود King’s Bounty: Legions 1.10.50 – بازی استراتژی بخشش پادشاهی اندروید

King’s Bounty: Legions به ترجمه فارسی (پخشش پادشاهی) یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های مشابه استراتژی از نحوه بازی های مدیریت پادشاهی می باشد که طراحی شده و قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید است. بازی آنلاین است که اگر از گیمرهای اندرویدی باشید می توانید حدس بزنید که این بازی نیز همانند دیگر بازی به صورت مبارزه زنده در زمان واقعی صورت میگیرد که در آن با بازیکنان دیگر از سراسر جهان مبارزه خواهید کرد. تلاش و قدرت خود را برای  جمع آوری و ساخت ارتش قدرتمند بگیرید تا بتوانید از طریق سربازان با مهارت های مختلف و توانایی های منحصر به فرد بتوانید با دیگر ارتش های حکومتی از سراسر جهان با شرکت در جنگ های PvP مبارزه کنید!

گرافیک فوق العاده 3D اجازه می دهد تا هر بازیکن و کاربری را به جهان فانتزی پادشاه محبوب خود غرق در جنگ های حماسی جذاب و آنلاین شود! همچنین این بازی امکان مبارزه کردن با دوستان شما را نیز در شرایط متفاوت فراهم می کند که می توانید با دوستان خود ارتش های خود را به چالش بزنید. بازی King’s Bounty: Legions بخشش پادشاهی زیبا یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های استراتژی در جهان برای اندرید است که طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی Nival برای اندروید طراحی و به قیمت رایگان انتشار شده است. 4.3 از 5.0 امتیاز کسب شده به همراه آمار دانلود یک میلیونی از سراسر جهان می باشد!

ویژگی های بازی King’s Bounty: Legions

– گرافیک فوق العاده 3D و عالی از یک بازی استراتژی

– بسیاری از مکان های عالی و جذاب برای مبارزه

– بازی با صدها هزار نفر از بازیکنان از سراسر جهان

– امکان دعوت کردن دوستان خود به بازی و برای جنگ

– انتخاب کردن سربازان قدرتمند با تونایی های عالی

– جمع آوری ارتش قدرتمند از سربازان مختلف و قوی

– امکان متحد شدن در قبیله ها و شرکت در گفتگوها

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.