دانلود Viking Heroes War 1.2.0 – بازی جنگ قهرمانان وایکینگ برای اندروید

انتشار: 16 خرداد 1397
ورژن: 1.2.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Viking Heroes War 1.2.0 – بازی جنگ قهرمانان وایکینگ برای اندروید

Viking Heroes War (جنگ قهرمانان وایکینگ) بازی از نمایشگر جنگ وایکینگ ها برای موبایل و تبلت های اندروید است که دارای سبک استراتژی و ایفاس نقش می باشد. نبرد نهایی بین خدایان آغاز شده است! تنها جنگجویان وحشیانه ویکویک که در جنگ جان می گیرند، توسط اودین انتخاب خواهند شد تا با وی در والحالا با وی مبارزه کنند. بزرگترین افتخار برای جنگجویان برزگ امتیاز برای هر ویکیپدیا که با زحمت مبارزه می کند. در بازی شما شاهد جهان خشن و بی رحم از خدایان خواهید بود! برای پایان دادن به عدنان قدرتمند باید مبارزه کنید و هر دشمن را بکشید تا زمانی که به هدف اصلی خود دست پیدا نکنید باید از جنگیدن دست برندارید. وایکینگ های مورد برای جنگ انتخاب شده شده ند حال منتظر هدایت شما هستند تا به سوی پیروزی های بی نظیر قدم بردارید!

گیم پلی آسان بازی آسان است که در آن به ماجراجویی جنگی از دریاها تا کشف سرزمین های جدید خواهید پرداخت که ساختن یک امپراتوری با استخدام نیروهای مناسب و ارتقاء قهرمانان پخشی از بازی است که باعث پیروزی شده می شود. همچنین بازی Viking Heroes War دارای کیفیت گرافیک عالی از به اجرا گذاشتن یک بازی استراتژی با جنگ وایکینگ ها می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Lab Cave Games است و در مارکت پلی استوری اندروید به صورت رایگان عرضه شده است.

ویژگی های بازی Viking Heroes War

– پیدا کردن جزییات ارتقاء با بسیاری از شگفتی ها

– ضربه زدن برای جمع آوری سنگ و ساخت کشتی های

– پر کردن کشتی از ارتش خود قبل از شرکت در جنگ حماسی

– زمان نعهد برای رشد دادن و پیشرفت روستای وایکینگ خود

– ساخت حکومت های جدید با استخدام ارتش برای قدرت

– سطح نگرش قهرمان، مهارت ها و لوازم جانبی و …

– خرید سلاح های مختلف برای ارتش های رزمی

– ایجاد و مدیریت قبیله وایکینگ قهرمانان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.