دانلود Battle Boom 1.0.8 – بازی آنلاین و استراتژی نبرد بوم برای اندروید

انتشار: 29 فروردین 1397
ورژن: 1.0.8
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Battle Boom 1.0.8 – بازی آنلاین و استراتژی نبرد بوم برای اندروید

Battle Boom بازی زیبا و جذاب با هیجان فوق العاده می باشد که در حجال حاصر مخصوص گوشی های اندرویدی بوده و دارای سبک طراحی استراتژی و آنلاین است. در بازی شما به عوان یکی فرمانده نطامی باید به گونه ای تیم جنگی خود را به مقابل دیگر بازیکنان که عباتند از دشمنان و حریفان تا در برابر آن ها شکست نخورید و پیروزی های بسیار را کسب کنید. نیروهای نظامی و واحدهای حماسی  را هدایت کنید شاهد جنگ های بسیار از سوی بازیکنان قدرتمند باشید! کنترل نبرد را در اختیار داشته باشید و آماده باشید تا با بیش از 70 نوع مختلف موارد از جمله سلاح و … وجود دارد که جذابی و هیجان بازی را چند برابر کرده است و باعث شده تا شما بتوانید برای انگیزههای مختلف در بازی خود را به چالش بکشید!

باید ترفند های استراتژیکی که توسط دیگر کاربران انجام می شود را در نطر بگیرید که  اگر هم در حمله ها پیروز نشده اید، در دفاعی مقابل حمله دشمنان پیروز شوید! سعی خود را انجام دهید برای بهترین کاری که می کنید بهترین استراتژی را داشته باشید و پیروز شوید! در کل در بازی شما شاهد گیم پلی هیجان انگیز از نبردهای آنلاین با بازیکنان دیگر از سراسر جهان خواهید بود که یک بازی جذاب و با سرگمی بالا را فراهم می کند. بازی Battle Boom دارای کیفیت گرافیک بالا و عالی می باشد و با ویژگی هایی که دارد توانسته در مارکت گوگل به امتیاز عالی 4.5 از 5.0 دست سابد و به دانلود بیش از یک میلیونی برسد که این آمار می تواند یک رکورد خود در ابتدای کار این بازی باشد!

ویژگی های بازی Battle Boom

  • نبرد استراتژی جهانی با بازیکنان دیگر در زمان واقعی!
  • لذت بردن از میدان جنگ گسترده و پانورامیک جذاب
  • بیش از 70 واحد و سلاح جهت ایجاد صحنه های هیجانی
  • لذت بردن از گرافیک عالی با طراحی بسیار زیبا!
  • استراتژی بدون محدودیت برای انفجار دشمنان خود
  • امکان ارتقاء دادن بسیاری ازموارد جهت افزایش قدرت
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.