دانلود War Heroes 2.6.4 – بازی استراتژی قهرمانان جنگ اندروید

انتشار: 31 فروردین 1397
ورژن: 2.6.4
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود War Heroes 2.6.4 – بازی استراتژی قهرمانان جنگ اندروید

War Heroes: Strategy Card Game for Free یکی از بازی های پرطرفدار و فوق العاده در سبک استراتژی و جمع آوری کارت برای اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Fun Games For Free است. بازیکنان نبرد از سراسر جهان در این بازی اکشن و استراتژی چند نفره! کشف و جمع آوری بسیاری از موارد عالی که در بازی وجود دارندو حتی شما می توانید بیش از 25 موادرا ارتقاء بدید که می تواند از کارت با نیروهای نظامی و سلاح های مختلف، از جنگنده مخرب باشد. تعریف استراتژی خود را انتخاب کنید که عبارتاست از 8 کارت که می خواهید در مبارزه استفاده کنید و مقابل دشمنان با ان قهرمانان به پیروزی برسید. تصمیم شما برای انتخاب کارت های بهتر باید بسیار جدی باشید، زیرا می تواند روی پیروزی و شکست تاثیر گذار باشد!

بازی War Heroes دارای گیم پلی ترکیبی از بازی های استراتژی و اکشن جنگی می باشد که یک استراتژی زمان واقعی و بدون خسته کنند از جنگ های نوبه رابه وجود می آورد که می توانید در آن می توانید شاهد قرار گریری بازیکنان از سراسر جهان در مبارزه آنلاین (PVP) باشید که همه آن ها برای پیروزی در آنجا هستند و هیچکدام شکست را دوست ندارد! همچنین بازی War Heroes از گرافیک و کیفیت طراحی بالایی برخوردار است که مارکت گوگل پلی اندروید توانسته به امتیاز عالی 4.5 از 5.0 دست یابد و توسط کاربران بیش از 5 میلیون بار ، یعنی نزدیکه به 10 میلیون بار دریافت شده است!

ویژگی های بازی War Heroes

  • گیم پلی استراتژی در زمان واقعی
  • بیش از 25 کارت مختلف از جمله نیروهای مهیب، سلاح ها و برج
  • امکان ارتقاء دادن نیروهای خود برای افزایش قدرت در مبارزه
  • چالش و تلاش برای کسب رتبه میان دیگر بازیکنان از سراسر جهان
  • ساخت بهترین ارتش سربازان، تانک ها، تانک ها و …
  • انجام دادن مبارزه و نبرد آنلاین در مقابل دیگر بازیکنان (PVP)
  • بیش از 5 عرصه سرگرم کننده با طرح بندی منحصر به فرد خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.