دانلود State of Survival 1.5.2 – بازی وضعیت بقا برای اندروید

انتشار: 14 مهر 1398
ورژن: 1.5.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود State of Survival 1.5.2 – بازی وضعیت بقا برای اندروید

State of Survival بازی اکشن و به فارسی با نام ( وضعیت بقا ) برای اندروید می باشد که طراحی و توسعه بافته توسط استودیو بازی سازی KingsGroup Holdings است. این بازی مثل دیگر بازی های زامبی کشی از حالت بقا بقرخوردار بوده و داستانی برای خود شامل می شود که این داستان از شیوع بیماری خبر می دهد. شش ماه می گذرد، شش ماه پر از وحشت ، از انزوا و سختی های وحشتناک که بیشتر مردم اینگونه از دست رفتن! این عفونت در سراسر کشور پراکنده شد و خیلی ها را آلوده کرده که هرج و مرجی راه انداخته. اكنون زمين متعلق به بيماران آلوده است و همچنین همه بازماندگان به اندازه کافی شجاعت دارند تا ادعای خود را برای نجات زمین در پی بگیرند.

پاراگراف قبلی اشاره ای کاملی به داستان بازی State of Survival داشت که شما باید با دوستان و بقیه بازماندگان جنگ دوستانه بسازید و برای زنده ماندن هر کاری را که لازم است ، حتی از بین بردن میلیون ها زامبی نیاز می باشد. آسان نخواهد بود قربانی های این آلوده ، (زامبی ها) در همه جا وجود دارند و منابع کمیاب هستند و شما باید آنچه را می توانید از لاشه جامعه نجات دهید. شما می توانید پروژه های بسیاری را انجام دهید و از لحاظ های مختلف سلاح های را به دست بگیرید و خود را با نهایت چالش به زامی ها نزدیک کنید.  بازی State of Survival دارای آیتم هایی است که به نوبت به بازکردن آن ها خواهید پرداخت و غیره!

گرافیک و طراحی بازی نسبت حجم کم عالی بوده و از گیم پلی جذاب اکشن و استراتژی برخوردار است !

برخی از ویژگی های بازی State of Survival

  • ساخت و ساز پناهگاه های مختلف با امکانات پیشرفته
  • نجات بازماندگان و افزایش توانایی های ویژه در آن ها
  • انجام بسیاری از پژوهش ها و …
  • کنترل بیماری قبل از شیوع نهایی
  • سلام های مختلف برای به کار گیری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.