دانلود Pumped BMX 3 1.0.4 – بازی دوچرخه سواری بی ام ایکس اندروید

انتشار: 26 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.0.4
سیستم مورد نیاز: 3.1 به بالا
دانلود Pumped BMX 3 1.0.4 – بازی دوچرخه سواری بی ام ایکس اندروید

Pumped BMX 3 یکی از بازی های جذاب و عالی دوچرخه سواری در مناطق کوهی و مختلف است که علاوه بر اینکه از طراحی با کیفیت برخوردار است ، می تواند شبیه سازی زیبا را از این ورزش به نمایش بگذارد. سوار شدن از طریق مجموعه ای از جهش های کشیدن مانع دیوانه به منظور تکمیل چالش ها و ضرب و شتم نمرات بالا بخشی از این بازی است که می توانید شاهد محیط های مختلف در ماکن های متفاوت باشید و بدون شک دوچرخه سازی در آن جذابیت و هیجان خود را دارد. مونع مختلف با حالت ساخت چالشی که در طول بازی شما باید تلاش کتید در حال عبور از مسیر خارج نشید و با موانع برخورد نکنید که همه ای آن ها به طور طبیعی طراحی شده است که لازک به ذکر است که در کل شاهد بیش از 720 چالش خواهید بود!

بازی Pumped BMX 3 علاوه بر ویژگی های نام برده شده ، دارای امکانات بسیاری نیز است که هرکدام از آنها با یک دیگری ست شده است تا یک بای دوچرخه سواری زیبا را به وجود آورد. 60 سطوح جدید در 6 محیط شگفت انگیز از جنگل تا تالاب ها و کوه ها می تواند سرگرمی عالی را برای طرفداران و دوستداران بازی های دوچرخه سواری به وجود آورد. لازم به ذکر است که امتیاز عالی و بالای 4.7 از 5.0 با هزاران بار دانلود بخشی از آمار بازی Pumped BMX 3 پلی استوری گوگل پلی می باشد و نشان دهنده کیفیت بازی است.

ویژگی های بازی Pumped BMX 3

  • وجود چالش های مختلف در بیش از 720 چالش و دستاوردهای جدید
  • وجود 60 سطوح جدید در 6 محیط شگفت انگیز از مکان های مختلف از جمله تالاب، جنگل و …
  • شامل 15 جرم اصلی خاک جهان در سبک های مختلف
  • 60 سطح، بیش از 720 چالش و دستاوردهای
  • 24 ترفند قانونی از شیک به دیوانه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.