دانلود Golden Boot 2019 2.1 – بازی فوتبال بوت طلایی برای اندروید

انتشار: 18 فروردین 1398
ورژن: 2.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Golden Boot 2019 2.1 – بازی فوتبال بوت طلایی برای اندروید

Golden Boot 2019 بوت طلایی یکی از بازی های جدید اندروید در زمینه ورزشی و فوتبالی برای موبایل های اندرویدی است که توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Nordeus برای اندروید است. یک قاتل کامل با کنترل فوق العاده بصری برای همه طرفداران فوتبال است که بازی زیبا را از حالت متفاوتی فوتبالی به وجود می آورد. ساقه بیش از دیوار های مختلف به اهداف دقیق را به دست کردن و جمع آوری امتیاز مورد نیاز تا تیم رویایی خود را بسازید! بازیکنان جدید را کشف کنید و مهارت های تیراندازی و دروازهبانی خود را ارتقا دهید تا حظورخود را در لیگ پر رنگ تر نمایان کنید و بهجز قهرمانی به چیز دیگری فکر نکنید! با استفاده از توپ که با سبک شما مطابقت داردT سعی کنید انواع مختلفی از توپ ها مانند قمارباز، تک تیرانداز و … که امتیاز بیشتری برای بازیهای به همراه دارند، را به کار بگیرید!

کاوش و تسخیر 4 حالت موجود در این شبیه ساز فوتبال برای حالت تک، امتیاز از موقعیت های ویژه ضربه آزاد برای به دست آوردن آیتم (زندگی) اضافی و سکه! یا حتی حالت دوئل با رقابت در برابر بازیکنان مختلف در سراسر جهان در زمان محدود مسابقات PvP و صعود از مدیران با چالش فوق العاده و عالی از هیجان. البته غیر این دو حالت دیگه هم داره که در ادامه مطلب به صورت خلاصه نام برده شده است که برخی از ویژگی ها هستند و این بازی نیز رفته رفته ویژگی های بیشتری را نیز به خود خواهد گرفت.

ویژگی های بازی Golden Boot 2019

  • رویدادهای زمان محدود
  • کاوش و تسخیر 4 حالت موجود در این شبیه ساز فوتبال
  • حالت تک برای امتیاز از موقعیت های ویژه ضربه آزاد برای به دست آوردن سکه
  • مدل دوئل برای رقابت در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان در مسابقات PvP
  • حالت دوستان چالش بازی در برابر دوستان در زمان واقعی!
  • باز کردن حالت های پاداش و … برای پیشرفت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.