دانلود Football – Free Kick Hero 1.1.3 – بازی فوتبال قهرمان ضربه آزاد اندروید

انتشار: 25 اسفند 1397
ورژن: 1.1.3
سیستم مورد نیاز: 2.3 به باللا
دانلود Football – Free Kick Hero 1.1.3 – بازی فوتبال قهرمان ضربه آزاد اندروید

Football- Free Kick Hero بازی زیبا فوتبالی به سبک ضربه آزاد و ایستگاهی میباشد که طراحی و توسعه یافته برای اندروید است که در این مطلب در دو نسخه معمولی و مود شده برای دانلود قرار گرفته است. این میدان جنگ شما است! پس تمام تلاش خود را به کار بگیرید و برای پیروزی در هر ضربه باید از ذهن و فکر خود کمک بگیرید و به بهترین نحوه ضربه را بزنید و توپ را به سوی هدف دقیق نشانه گیری شده بفرستید. رفته رفته چالش بازی سخت تر می شود و کاربر را مورد اجبار به تمرکز بر روی توپ و هدف قرار میدهد. هر چثدر تمرکز روی توپ دقیق باشد ، بهترتر و راحت تر می توانید توپ را راحی دروازه کیند. وجود تیم های مختلف از جمله رئال مادرید، چلسی، بارسلونا، بایرمونیخ و … که جذابیت را افزایش میدهد و رقابت را در سطح های بالاتری ارائه دهد!

بازی Football – Free Kick Hero گرافیک جذابی دارد که تصاویر عالی ازشوت های جادویی و فوق حرفه ای را برای کاربران به اجرا می گذارد که در هر بازی نمی توانید شاهد چنین صحنه های عالی و جذاب باشید! شما می توانید دروازبان نیز شوید و تیم حریف را برای بردن شما به چالش بکشید! همچنین لازم به ذکر است که دربازی مهارت و موارد بسیاری برای بازکردن وجود دارد که می توانید باز کنید و جذابیت و سرگرمی را تنوع خاصی نگهدارید!

ویژگی های بازی Football – Free Kick Hero

  • بازی با صحنه های فوتبالی از شوت های هیجانی!
  • تلاش برای صعود و باز کردن مراحل جدیدتر برای کسب قهرمانی
  • باز کردن موارد جدیدتر و مختلف برای ایجاد تنوع
  • ترافیک متناسب با حجم بایز و عالی و با کیفیت با طراحی
  • وجود تیم های معتبر جهانی
  • موارد جذاب و سرگرم کننده با گیم پلی عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.