دانلود Mini Golf King – Multiplayer Game 3.16 – بازی آنلاین پادشاه مینی گلف اندروید

انتشار: 24 اردیبهشت 1398
ورژن: 3.16
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Mini Golf King – Multiplayer Game 3.16 – بازی آنلاین پادشاه مینی گلف اندروید

بازی گلف یک ورزش جذاب و سرگرم کننده عالی می باشد که در آن بازیکنان در فضای باز و آزاد معمولا سربز قرار بازی می کنند که به صورت نوبتی به توپ ضربه می زنند و هدف آن ها نشانه گیری سوراخ گلف می باشد که باید توپ توی آن قرار گیرید. Mini Golf King بازی گلف زیبا و عالی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که یک بازیگلف هیجان انگیز و بسیار زیبا را برای کاربران اندروید فراهم می کند. شما می توانید با نصب این بازی جذاب و عالی با دیگر بازیکنان حرفه ای گلف از سراسر جهان رقابت کنید و مهارت های خود را در بازی گلف به آن نشان دهید! نحوه بازی بازی بسیار ساده، توپ جلو شما قرار گرفته و شما باید به آن ضربه مناسب و با دقت را وارد کنید تا در درون دروازه گلف قرار گیرد!

ویژگی و قابلیتی که باعث بسیار جذاب بودن بازی Mini Golf King شده است؛ آنلاین بودن آن است که باعث می شود تا شما با دیگر بازیکنان به صورت PvP به رقابت بپردازید و چالش های عالی را ایجاد نمایید. علاوه بر آنلاین بودن بازی، کنترل ساده و بصری آن از دیگر ویژگی های جذاب بازی می باشد که در نهایت باعث به وجود امدن یک بازی فوق العاده شده است!

ویژگی های بازی Mini Golf King – Multiplayer Game

– هیجان انگیز بازی در زمان واقعی چند نفره آنلاین

– رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان برای گرفتن سکه!

– بازی در بیش از 30 زمین گلف زیبا با تن از ترفندهای پویا و سرگرم کننده

– باز کردن قفسه سینه برای کشف تجهیزات جدید و ارتقاء موجودات

– شرکت کردن در لیگ های هفتگی برای برنه شدن و کسب پاداش

– پیشرفت از طریق مراحل پیشرفته تر تمام راه را به بالا

– دارای کنترل ساده و بصری تنها با زدن ضربه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.